IPSI / Facebook / 8xO: jak zarządzać sobą i pokonać stres
8xO: jak zarządzać sobą i pokonać stres

8xO: jak zarządzać sobą i pokonać stres

Odpowiedz na 3 pytania:

 • Czy coś Cię stresuje?
 • Czy boisz się, że przestaniesz dawać radę?
 • Czy zdarzają Ci się bezsenne noce lub senne poranki?
UWAGA: jeśli odpowiedź brzmi tak – grozi Ci wypalenie! Jak nie dać się złapać w sieć złych nawyków? Zgłoś się na warsztaty już teraz.

Metoda 8xO

Nasze rozwiązanie to Metoda 8xO, której autorem jest jeden z największych autorytetów w dziedzinie leczenia i profilaktyki stresu, Wojciech Eichelberger.

Metoda 8xO opiera się na założeniu, że gwarancją sukcesu jest kompetentne zarządzenie energią własną, niezbędne by osiągać najlepsze wyniki i stanowić element osobistej przewagi konkurencyjnej na rynku.
Dlatego celem warsztatów jest nabycie podstawowych kompetencji warunkujących efektywne funkcjonowanie w sytuacjach poważnych wyzwań, dużego obciążenia i stresu. Wszystko to dzieje się na Twoich oczach, przy Twoim udziale, ponieważ szkolenie realizowane jest poprzez doświadczenie (30% wykładu 70% osobistych doświadczeń). Zdobądź je już teraz.

Co zyskujesz dzięki warsztatom?

 • Uczysz się monitorowania poziomu własnych zasobów energetycznych i uzyskiwania do nich pełnego dostępu.
 • Zyskujesz umiejętność rozpoznawania wczesnych symptomów przeciążenia.
 • Potrafisz optymalnie wykorzystywać źródła zasilania energetycznego.
 • Lepiej oszczędzasz i koncentrujesz swoją energię.
 • Skutecznie działasz w sytuacjach kryzysowych.
 • Nie dopuszczasz do wypalenia stresem.
 • Szybciej i skutecznej się regenerujesz.
Wzmocnienie kompetencji w tych obszarach umożliwia efektywne i twórcze funkcjonowanie, tak w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczestnicy szkolenia uczą się, jak na stałe wprowadzić do swego życia techniki kompetentnego zarządzania własną energią. Daje to możliwość osiągania ambitnych, długofalowych celów zawodowych i prywatnych.

Zgłoś udział
Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

Warsztaty 8xO to kompleksowa wiedza procentująca w życiu zawodowym i prywatnym. Mam nadzieję, że dzięki niej polscy menedżerowie będą coraz lepszymi liderami – nie tylko w pracy. Zapraszam do zapoznania się z programem warsztatów oraz udziału w warsztatach.

Wojciech Eichelberger

Program

W trakcie szkolenia realizowany jest program nabywania 8 kompetencji w zarządzaniu własną energią życiową, według stworzonego i rozwijanego w Instytucie Psychoimmunologii systemu 8xO.

Program 8xO

Program 8xO

Oddech przeponowy, który pod obciążeniem i w stresie pomaga sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na energię oraz powstrzymuje przedwczesne reakcje stresowe typu walka – ucieczka.

Obecność, czyli umiejętność urealniania się, optymalnej koncentracji na zadaniu, kontrolowania negatywnych myśli i fantazji oraz efektywnego oszczędzania energii.

Oparcie w sobie to umiejętność rozpoznawania sygnałów przeciążenia, bieżące monitorowanie poziomu energii życiowej, uświadamianie oddechu, budowanie poczucia ugruntowania i równowagi psychofizycznej.

Odreagowanie umożliwia odróżnianie stanu emocjonalnej implozji od rzeczywistego zmęczenia oraz skutecznego i nie obciążającego innych odreagowywania stresu przed wejściem w fazę regeneracji.

Odpoczywanie, czyli umiejętność szybkiego przełączania organizmu w tryb regeneracja – asymilacja, szybkiej i skutecznej regeneracji w warunkach obciążenia i stresu oraz zasypiania.

Oodmawianie i odpuszczanie to nie dopuszczanie do sytuacji przeciążenia zadaniami delegowanymi przez innych, nie brania na siebie zbyt wielkich obciążeń i odpuszczania zadań dodatkowych, nie związanych z priorytetami.

Oodżywianie – optymalne wykorzystywanie generatora pokarmowego oraz energii pokarmowej w celu poprawienia ogólnego bilansu energii życiowej dzięki codziennej diecie.

Opiekowanie się sobą to umiejętność rozróżniania tego co nam służy od tego co nam szkodzi, rozpoznawania i unikania sytuacji nawykowego nadużywania siebie, a także nawykowej bezradności i nadmiernego asekruanctwa.

Opinie Uczestników

 • Rzadko spotykany wysoki stosunek jakości warsztatów do ceny warsztatów.
 • Możliwość zadawania pytań i rzetelnych odpowiedzi, praktyczne wskazówki.
 • Bardzo ciekawe aktywności związane z ciałem, duża wiedza i doświadczenie prowadzących,  powoływanie się na badania, książki, wiedzę.
 • Bardzo dobra atmosfera, nie-komercyjność.
 • Bardzo sprzyjająca atmosfera pracy.
 • Kompetentni prowadzący przekazujący wiedzę w przystępny sposób.
 • Wspaniali prowadzący, bardzo przydatna i wiele uświadamiająca wiedza służąca poprawie funkcjonowania.
 • Fachowa wiedza prowadzących, praktyczne ćwiczenia
 • Duża dawka wartościowych informacji.
 • Świetne osoby prowadzące.
 • Świetne podejście instruktorów, ich optymizm i wiedza.

Prowadzący

Wszystkie warsztaty 8xO prowadzą doświadczeni trenerzy Instytutu Psychoimmunologii, nad którymi czuwa Wojciech Eichelberger. Najbliższe poprowadzi:

Agata Głowacka

Agata Głowacka

Agata GłowackaFizjoterapeutka – abstolwentka AWF w Krakowie. Członek-założyciel Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii. Ukończyła kurs instruktorski terapii tańcem American Dance Therapy Association oraz roczne szkolenie prowadzone przez dr D. Kapperta, założyciela Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. Ma za sobą także kurs Metody Feldenkraisa, warsztaty Body Awareness, Rio Abierto, Continuum Movement oraz Terapii Tańcem w konwencji terapii Gestalt. Od ponad 15 lat wykorzystuje ruch i formy ekspresji jako narzędzia służące integrowaniu ciała i psychiki. Pracuje również z kobietami w ciąży nad redukcją stresu okołoporodowego.

Zacznij żyć pełnią życia już dziś

[contact-form-7 404 "Not Found"]