IPSI / Wakacje 8xO w Chorwacji
Wakacje 8xO w Chorwacji
fot. sxc.hu

Wakacje 8xO w Chorwacji

  • Czy wiesz już, co będziesz robić w wakacje?
  • Jak możesz oczyścić umysł i nie zaśmiecać go stresem?
  • Kto może Ci w tym pomóc?
Zapraszamy na Czerwcowy tydzień antystresowy na wyspie Pasman w Chorwacji! Odpocznij, poznaj metodę 8xO, której autorem jest Wojciech Eichelberger i zacznij w końcu… żyć.

Metoda 8xO opiera się na założeniu, że gwarancją sukcesu jest kompetentne zarządzenie energią własną, niezbędne by osiągać najlepsze wyniki i stanowić element osobistej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Zgłoś się na Czerwcowy tydzień antystresowy, podczas którego uzyskasz przydatną w życiu prywatnym i zawodowym wiedzę, będziesz się cieszyć urokami chorwackiej wyspy Pasman, a ponadto skorzystasz ze wszystkich kluczowych wartości Programu Harmonia. To codzienne aktywności wieczorne i poranne (joga, ćwiczenia oraz seminaria), gdzie specjalny warsztat 8xO to ich element oraz jednocześnie wyjątkowa wiedza dostępna tylko dzięki zgłoszeniu przez stronę IPSI.

Dodatkowo, jeśli chcesz zabrać ze sobą najbliższych, w wyjeździe mogą wziąć udział również osoby nie biorące udziału w warsztatach IPSI, jak również dzieci, które możesz zostawić pod opieką dedykowanych osób, które zapewnia Program Harmonia.

Co zyskujesz dzięki warsztatom 8xO i lepszemu zarządzaniu stresem oraz zasobami energetycznymi?

  • Uczysz się monitorowania poziomu własnych zasobów energetycznych i uzyskiwania do nich pełnego dostępu.
  • Zyskujesz umiejętność rozpoznawania wczesnych symptomów przeciążenia.
  • Potrafisz optymalnie wykorzystywać źródła zasilania energetycznego.
  • Lepiej oszczędzasz i koncentrujesz swoją energię.
  • Skutecznie działasz w sytuacjach kryzysowych.
  • Nie dopuszczasz do wypalenia stresem.
  • Szybciej i skutecznej się regenerujesz.
Wzmocnienie kompetencji w tych obszarach umożliwia efektywne i twórcze funkcjonowanie, tak w pracy, jak i w życiu osobistym.

Zgłoś udział
Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

Warsztaty 8xO to kompleksowa wiedza procentująca w życiu zawodowym i prywatnym. Mam nadzieję, że dzięki niej nauczysz się, jak efektywnie zarządzać stresem oraz na bieżąco regenerować siły. Polecam udział w warsztatach 8xO w Chorwacji.

Wojciech Eichelberger

Zajęcia merytoryczne podczas warsztatów w Chorwacji poprowadzi:

Monika Popowicz

Monika Popowicz

Monika PopowiczTrener, terapeutka, nauczycielka jogi i medytacji. Jest absolwentką Szkoły Coachów Erickson College Art & Science of Coaching oraz członkiem ICF Global i ICF Polska (Erickson Certified Professional Coach z akredytacją ICF na poziomie ACC).Ukończyła Wydział Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Psychoterapii i treningu uczyła się w Laboratorium Psychoedukacji. Koncentruje się na odnajdywaniu i wzmacnianiu osobistych zasobów, które pozwalają podejmować wyzwania, realizować marzenia i żyć z pasją. Łączy perspektywę holistyczną z filozofią Ericksonowską i psychodynamicznym rozumieniem procesu.

Jak się zapisać?

1. Zgłoś się na warsztat przez naszą stronę, korzystając z formularza na dole. Koszt warsztatu to 800 zł; zaliczkę w kwocie 300 zł  należy wpłacić na rachunek IPSI do 30 kwietnia 2014 r., pozostała część płatna do 20 maja 2014 r. Przy wpłacie pełnej kwoty do 30 kwietnia 2014 r. otrzymasz 10% rabatu. W przypadku rezygnacji z warsztatów do 15 maja 2014 r., uzyskasz zwrot po potrąceniu 50% wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji po 15 maja 2014 r. – zwrot po potrąceniu 80% wpłaconej kwoty. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z akceptacją warunków płatności.

Dane do przelewu:
Tytuł – imię i nazwisko, 8xO 20-27.06.2014.
Odbiorca – Instytut Psychoimmunologii – Laboratorium Efektywności Sp. z o. o,
Adres – ul. Sułkowskiego 9, 01-602 Warszawa
Numer konta – 22 1160 2202 0000 0001 3849 1479

Informacje i rezerwacja: Natalia Targowska natalia.targowska@ipsi.pl, tel. +48 667 664 637. Prosimy o zabranie maty do ćwiczeń i wygodnego stroju.

2. Zgłoś się do Programu Harmonia

Rezerwacja pobytu: Iwona Khandro tel: +48 600 310 343email: galaktyka@gmail.com. Zaliczka to 80 euro płatna na rachunek: 89 1140 2004 0000 3712 0178 4768 do 30 kwietnia, tytułem: imię i nazwisko 8xO 20-27 czerwiec. W cenę pobytu wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie (3 wegetariańskie posiłki dziennie), ziołowe herbatki i woda oraz Program Poranny czyli sungazing i joga (1 godz. przed śniadaniem) i Program Wieczorny (warsztaty taneczne – 2 godz. po kolacji). Poniżej tabela z różnymi opcjami zakwaterowania – wybierz najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Zakwaterowanie– cena w euro od osoby za tydzień obejmująca Program dodatkowy.

20.06.-27.06.2014

Namiot

180

Pokoje Pokój jednoosobowy z dzieloną łazienką

255

Pokoje Pokój dwuosobowy z własną łazienką

240

Pokoje Pokój dwuosobowy, dwa lub trzy pokoje na 1 łazienkę

220

W wyjeździe mogą uczestniczyć osoby towarzyszące, które nie biorą udziału w warsztacie 8xO. Ponadto dzieci poniżej 3 lat obejmuje prawo pobytu za darmo, pobyt dzieci w wieku 3-12 lat wynosi 50% ceny. Opieka nad dziećmi wraz ze specjalnym programem jest zapewniona podczas warsztatu i kosztuje 20 euro.

3. Przyjedź. Dojazd na wyspę Pasman nie jest wliczony w ceny i jest to część, o którą musisz zadbać we własnym zakresie. Niemniej pomagamy uczestnikom dobrać się w zespoły podróżujące wspólnie samochodami dla zminimalizowania kosztów. Skontaktuj się z nami, a uzyskasz pomoc.

Zacznij zmianę na lepsze już dziś. Zgłoś się na warsztaty 8xO i ciesz się urokami chorwackiej wyspy Pasman.

[contact-form-7 404 "Not Found"]