IPSI / Coaching i wsparcie / Świadome odżywianie: jedz i chudnij
Świadome odżywianie: jedz i chudnij

Świadome odżywianie: jedz i chudnij

Czy…

 • Wiecznie się odchudzasz i marzysz o wygranej z efektem jo-jo?
 • Przeżywasz kryzys w trakcie kuracji odchudzających i po ich zakończeniu?
 • Poszukujesz kierunku, który pozwoli Ci zwiększyć odporność na choroby i stres?
 • Chcesz odżywiać się świadomie?

Jeśli chcesz przerwać błędne koło, zbuduj w sobie wewnętrznego diet coacha. Rozpocznij świadome odżywianie i zmień swoje życie już dziś!

Diet coaching będący podstawą warsztatu Świadome odżywianie łączy wiedzę o żywności oraz wiedzę o sobie – w ten sposób pozwala odzyskać równowagę w życiu codziennym, dostarczać organizmowi odpowiedniej ilości energii i zmienić nawyki żywieniowe.
Warsztat opiera się na autorskim programie Diet Coachingu, akredytowanym przez Izbę Coachingu. Prowadzony jest metodami aktywnymi, w tym coachingu grupowego. Opiera się na małych krokach, które tworzą trwałą zmianę zachowań prowadzących do utraty zbędnych kilogramów oraz do zdrowszego stylu życia. Zacznij zmianę je już dziś.

Co zyskujesz dzięki udziałowi w warsztacie?

 • Nauczysz się świadomie odżywiać.
 • Poczujesz się lepiej – zmienisz swoją wagę, wygląd, apetyt.
 • Przestaniesz zjadać stres, jak również stres przestanie zjadać Ciebie.
 • Odzyskasz kontrolę nad własnym talerzem i… swoim życiem.
 • Zapobiegniesz chorobom związanym z niewłaściwym odżywianiem.
Na warsztacie zapoznasz się z procesem Diet Coachingu, który  nie koncentruje się  wyłącznie na utracie kilogramów. Istotą jest tu poznanie potrzeb własnego ciała, uświadomienie sobie dotychczasowych przyzwyczajeń, a następnie stworzenie odpowiedniego planu odżywiania, tak by jedzenie zaczęło być przyjemnością, a nie pasmem wyrzeczeń.

Zgłoś udział
Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

Warsztat Świadome odżywianie to wiedza, która pozwala zerwać ze złymi nawykami żywieniowymi, odzyskać energię, chęć do życia i czuć się lepiej w swoim ciele, które jak wiemy jest domem duszy. Zapraszam do udziału w najbliższym warsztacie.

Wojciech Eichelberger

Opinie Uczestników

 • Interaktywność i komunikacja, praca w miłej grupie.
 • Dyskusje, różnorodność ćwiczeń.
 • Bardzo ciekawy warsztat.

Prowadząca

Aby zapewnić najwyższą możliwą jakość merytoryki szkoleń realizowanych przez Instytutu Psychoimmunologii, nad wszystkimi czuwa osobiście Wojciech Eichelberger. Warsztat Świadome odżywianie poprowadzi:

Urszula Mijakoska

Urszula Mijakoska

Urszula MijakoskaJest certyfikowanym coachem, zajmuje się dietetyką i specjalizuje w treningach w zakresie twórczej motywacji i rozwoju osobistego. Posiada dwudziestoletnie międzynarodowe doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu działami handlowymi branży petrochemicznej. Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Wykłada w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i na Uniwersytecie Łódzkim. Jest pierwszym Diet Coachem w Polsce. W kwietniu 2012 roku ukazała się jej książka: Diet coaching. Poradnik dla wiecznie odchudzających się.

Zgłoś się

A Ciebie – co powstrzymuje przed odzyskaniem kontroli nad wagą, ciałem – swoim życiem?

Cena: 369 zł (w tym 69 zł VAT)
Data: 14.11.2015 r.
Godziny: 09:00-17:00
Miejsce: siedziba IPSI, Sułkowskiego 9, Warszawa
Informacje: warsztaty@ipsi.pl

Zgłoś udział:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Pomóż nam działać skuteczniej i powiedz, jak dowiedziałeś się o warsztacie?

Dodatkowe informacje: dane do faktury, telefon, dodatkowe kontakty

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (dalej RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych: adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu, w celu wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Instytut Psychoimmunologii Labolatorium Efektywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Informacja na temat przetwarzania danych osobowych