IPSI / E-warsztaty / My dbamy o mamy

My dbamy o mamy

Warsztaty on-line dla firm, które dbają o mamy, czyli firm przyjaznych mamom.

Warsztaty dają użytkowniczkom narzędzia do umiejętnego godzenia roli matki i pracownika, radzenia sobie ze stresem oraz negatywnymi przekonaniami/emocjami, które szkodzą zarówno im, jak i firmie.

My Dbamy o Mamy to 12 tygodni warsztatów on-line dostępnych przez Internet dla intensywnie pracujących mam maluchów, przedszkolaków i nastolatków. Można w nich uczestniczyć w dowolnym czasie i miejscu! Po wykupieniu licencji firma otrzymuje dostęp do panelu on-line, z którego może dowolnie przydzielać konta swoim pracownicom.

Skontaktuj się
Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

Warsztaty pozwolą Państwa firmie odpowiedzieć konkretnie i adekwatnie na potrzeby zatrudnionych – obecnych i przyszłych matek. Pomogą także rozpocząć proces takiej modyfikacji kultury Państwa firmy, by lepiej odpowiadała na potrzeby nowego pokolenia pracowników, budowała ich lojalność i zaangażowanie – a także zwiększała Państwa konkurencyjność na rynku pracy.

Wojciech Eichelberger

Dzięki udziałowi w warsztatach:

  • mamy nauczą się m.in.: jak zmniejszyć napięcie i poczucie winy związane z potrzebą łączenia życia zawodowego ze sferą życia rodzinnego
  • zaczną zarządzać negatywnymi emocjami tak, by nie przenosić ich pomiędzy domem a pracą
  • zdobędą  wiedzę praktyczną, jak skutecznie się relaksować, regenerować siły, wyciszać i uspokajać
Uczestniczki warsztatów otrzymują również dodatkowy zeszyt ćwiczeń w formie PDF, a firma specjalny certyfikat, poświadczający jej prorodzinne działania na rzecz mam-pracowników.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zastanawiasz się, jak możemy Ci pomóc? Chcesz otrzymać szczegółową ofertę? Skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania – szybko i kompleksowo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (dalej RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych: adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu, w celu wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Instytut Psychoimmunologii Labolatorium Efektywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Informacja na temat przetwarzania danych osobowych