IPSI / E-warsztaty / Strefa Mindfulness

Strefa Mindfulness

Zatrzymaj swój pędzący umysł… Odzyskaj ciało i zmysły. Wrażliwość, zachwyt i radość. Odzyskaj swoje istnienie. Zacznij żyć uważnie – nie przegap prezentów, jakie przynosi każdy dzień. Zapisz się na warsztaty online Wojciecha Eichelbergera „Strefa Mindfulness” – kompleksowy trening uważności w różnych aspektach życia.

Dowiedz się więcej

 

Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

Żyjemy i pracujemy w coraz większym pośpiechu – sprawia to, że zaczynamy czuć się oderwani od rzeczywistości. Stajemy się rozkojarzeni, “nieobecni”, trudno zachować nam koncentrację, skupić się na tym, co akurat robimy, częściej popełniamy błędy czy podejmujemy nietrafne decyzje. Łatwiej nas również wyprowadzić z równowagi. Umiejętność zachowania uważności podnosi nie tylko jakość naszego życia, ale również doskonale poprawia jakość tego, co mamy do zrobienia.

Wojciech Eichelberger

Trening mindfulness pomoże Ci m.in.:

  • Żyć świadomie „tu i teraz”.
  • Odzyskać wewnętrzny spokój.
  • Wykorzystać Twój potencjał i talenty.
  • Pozbyć się nawyku zamartwiania się i czarnowidztwa.
  • Pielęgnować relacje z bliskimi Ci osobami, by stanowiły dla Was źródło radości i poczucia bezpieczeństwa.
  • Dostrzegać nowe perspektywy i rozwiązania.
  • Cieszyć się życiem pełnym barw.
  • Zachować opanowanie w stresujących sytuacjach.
  • Zwiększyć efektywność i kreatywność wykonywanej pracy.
  • Podnieść odporność na stres i skuteczność procesu regeneracji organizmu oddalając niebezpieczeństwo cywilizacyjnych chorób i dolegliwości.

Dzięki wykorzystaniu e-learningu kolejne etapy szkolenia można przechodzić w dowolnie wybranym czasie (w okresie trwania licencji) oraz wracać do treści, by móc czerpać z nich jak najwięcej dla siebie.

Warsztaty składają się z 8 modułów tematycznych zawierających – wideo i audio, tablice tekstowe z zadaniami, inspiracjami, pdf-y, imienny certyfikat dla uczestników do pobrania (pdf). Wszystko to w atrakcyjnej oprawie graficznej.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zastanawiasz się, jak możemy Ci pomóc? Chcesz otrzymać szczegółową ofertę? Skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania – szybko i kompleksowo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (dalej RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych: adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu, w celu wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Instytut Psychoimmunologii Labolatorium Efektywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Informacja na temat przetwarzania danych osobowych