IPSI / Warsztaty otwarte / 3xM: jak czerpać siłę z kobiecości
3xM: jak czerpać siłę z kobiecości

3xM: jak czerpać siłę z kobiecości

Gdzie się podziało moje poczucie mocy, sprawczości, wewnętrznej siły?

Zagubiłam je w ferworze działań, prac, zewnętrznych bodźców, niepokojów i zmartwień. Moja moc bierze się z centrum, z mojego centrum, z centrum mojego ciała. Ale jak do niego dotrzeć?

Warto je wzmacniać i używać w pracy – moje centrum lubi pracować, lubi, kiedy autentycznie zaangażowana pracuję i ruszam się z centrum- nawet siedząc przy biurku. Jak odzyskać mój kontakt z poczuciem własnej sprawczości, wartości i mocy?

Otwórz swoje Miejsce Mocy

Dzięki warsztatom:

  • Osiągniesz równowagę energetyczną swojego ciała i umysłu
  • Odzyskasz i wzmocnisz poczucie sprawczości
  • Połączysz stan ciała i umysłu w zakresie Mocy, Sprawczości, Talentów i Zasobów
  • Doznasz wzmocnienia Empowerment
  • Poznasz podstawy wiedzy anatomiczno-neurologicznej dotyczącej Mojego Miejsca Mocy
  • Zdobędziesz umiejętność świadomego zainicjowania ruchu, który wprowadza w stan kontaktu z MMM
  • Zgłębisz tajniki ruchów 3xM
Zgłoś udział
Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

Warsztaty Metoda 3xM to wyjątkowy warsztat, który pozwoli uczestnikom odnaleźć w sobie utraconą energię, moc i siłę wewnętrzną, niezbędną do władania własnym życiem. Zdobyte wiedza i umiejętności pozytywnie wpłyną zarówno na życie prywatne, jak i zawodowe. Zapraszam do zapoznania się z programem oraz udziału w warsztatach.

Wojciech Eichelberger

Program

Weź udział w warsztacie Kobiecość, którego program opracowała Izabela Dominko czerpiąc z DMT (Dance Movement Therapy), badań psychoneuroimmunologii oraz własnych doświadczeń pracy z kobietami i mężczyznami.

Prowadzący

Aby zapewnić najwyższą możliwą jakość merytoryki szkoleń realizowanych przez Instytutu Psychoimmunologii, nad wszystkimi czuwa osobiście Wojciech Eichelberger.

Izabela Dominko

Izabela Dominko

Doktor nauk humanistycznych – (UMCS), magister filologii polskiej (UMSC), licencjat filologii angielskiej (UW), podyplomowe studia Public Relations (SGH), trzyletnia szkoła terapii DMT (Dance/Movement Therapy), dwuletnia szkoła psychoterapii poprzez Ustawienia Helingerowskie, członek – założyciel Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem, współżałożyciel idei Freedance w Polsce, która jest jedną z inicjatyw współtworzenia zrównoważonych społeczności.

Od ponad 15 lat pracuje jako doradca w obszarze rekrutacji i rozwoju kompetencji menedżerskich. Prowadzi procesy executive search, poszukując najlepszego dopasowania kulturowego kandydatów i organizacji. Od 2007 roku praktykuje jako terapeuta, career, life & business coach, wspierając swoich klientów w tworzeniu autentycznego, zrównoważonego i twórczego życia i pracy. Od 2006 roku związana z IPSI Wojciecha Eichelbergera jako terapeuta i coach. Od 2007 roku prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet wspierające rozwój autentycznego przywództwa kobiet opartego na samoświadomości. Z Aretes związana od 2013 roku, początkowo jako asesor w AC/DC, rekruter i konsultant współprojektujący procesy rozwojowe liderów i ich organizacji.

W swojej pracy wspiera rozwój autentyczności przywództwa i tworzenia harmonijnych systemów, w których jednostka pełni rolę zawodową opartą na jej talentach. Korzysta z metodologii StrengthsFinder Instytutu Gallupa, Procesu Twórczego, Ruchu Autentycznego opartego na metodologii DMT, ustawień systemowych oraz analizy transakcyjnej. Jej top 5 talentów wg Gallupa to: strateg, empatia, aktywator, odkrywczość i elastyczność.

Wersja dla firm

Warsztaty Metoda 3xM są dostępne również w wersji in-company – dla firm, które inwestują w podnoszenie kompetencji osobistych pracowników.

Jeśli chcesz, by Twój zespół tworzyły odważne, silne i pełne pozytywnej, sprawczej energii kobiety osiągające ponadprzeciętne wyniki, skontaktuj się z nami już dziś. Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Twojej firmy.

Prześlij zapytanie poprzez formularz po prawej stronie, a skontaktuje się z Tobą nasz menedżer do spraw projektów zamkniętych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Zgłoś się już dziś

Data: 24.06.2017 r.

Godziny: 09:00-17:00

Miejsce: siedziba IPSI, Sułkowskiego 9, Warszawa

Informacje: warsztaty@ipsi.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz wersję warsztatów (wymagane)

Wybierz cenę warsztatów (wymagane)
Cena standarodwaCena dla Klientów IPSI

Wersje warsztatów Kobiecość: jak dobrze zarządzać kobiecą energią Cena standardowa Cena dla klientów IPSI*
Wersja podstawowa (tylko udział w warsztatach) 590 zł brutto 390 zł brutto
Wersja z pakietem Plus 990 zł brutto 690 zł brutto
*Aby stać się klientem IPSI i skorzystać z ceny zniżkowej wystarczy chociaż raz wziąć udział w naszych warsztatach czy konsultacjach lub zamówić którąś z naszych książek.

Pomóż nam działać skuteczniej i powiedz, jak dowiedziałeś się o warsztatach?

Dodatkowe informacje: dane do faktury, telefon, dodatkowe kontakty

Akceptuję regulamin szkoleń i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych