IPSI / IPSI. Humanizujemy biznes.

IPSI. Humanizujemy biznes.

Instytut Psychoimmunlogii powstał w 2004 roku jako odpowiedź na rosnący poziom stresu w Polsce. Specjalizujemy się w profilaktyce przeciążenia i wypalenia stresem oraz w leczeniu chorób stresopochodnych, a także innych, w których to psychika odgrywa kluczową rolę. Pomożemy Ci odzyskać kontrolę i radość z życia, a także przywrócić i utrzymać równowagę między sferą prywatną i zawodową.

IPSI to pierwsza w Polsce instytucja specjalizującą się w profilaktyce i leczeniu przeciążenia oraz wypalenia stresem. Sprawdź, jak możemy pomóc Tobie. Skontaktuj się z nami już teraz.

Jako jedyni w Polsce oferujemy audyt antystresowy, a także coaching antystresowy dla menadżerów. Naszymi Klientami są jednak nie tylko firmy, pomagamy również osobom prywatnym. Wszystkich łączy chęć zrozumienia siebie i swojego otoczenia oraz pragnienie zmiany na lepsze. Jak ją osiągamy? Poznaj naszą ofertę i sprawdź, co poprawi Twoje życie:

We wszystkich działaniach opieramy się na zaawansowanej wiedzy psychologicznej i psychomedycznej (psychoimmunologia). Współpracujemy z zespołem, nad którym czuwa założyciel IPSI, wybitny polski psychoterapeuta oraz specjalista w profilaktyce i terapii stresu, Wojciech Eichelberger. Poznaj naszych ekspertów i dowiedz się, kto może Ci pomóc.

Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

W IPSI człowiek jest w centrum – nie tylko w logo – działamy stawiając sobie za główny cel poprawę jakość życia Naszych Klientów. Pokazujemy Ci, co możesz zmienić, ale również uczymy Cię, jak to zrobić, by osiągnąć trwałą zmianę. Na lepsze. Zachęcam i zapraszam już dziś.

Wojciech Eichelberger

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Nie wiesz, którą drogę wybrać? Zastanawiasz się, jak możemy Ci pomóc? Skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania – szybko i kompleksowo.

Skontaktuj się