IPSI / Bez kategorii / Obecność: jak skupić uwagę i efektywnie działać
Obecność: jak skupić uwagę i efektywnie działać

Obecność: jak skupić uwagę i efektywnie działać

Na co dzień zazwyczaj nasza uwaga jest rozproszona – jesteśmy poddani działaniu licznych bodźców, nasz umysł zaprzątają tysiące spraw. Działamy z automatu, w oparciu o nawykowe wzorce mentalne, emocjonalne i wzorce reakcji, zachowań. W ten sposób, nieuważnie budujemy swoje relacje z innymi i relację ze światem.

Obecność jest kontynuacją i rozwinięciem jednego z modułów programu 8xO realizowanego przez IPSI. To wprowadzenie do praktyki medytacyjnej, którą uczestnicy będą mogli stosować w codziennym życiu.

Uczestnicy warsztatu poznają podstawowe praktyki medytacyjne, pozwalające na uważne doświadczanie i zaangażowane przyglądanie się swojemu ciału, emocjom i myślom. Będą mieli okazję, by wyjść z powszechnego trybu działania i doświadczyć bycia. Poczują różnicę pomiędzy doświadczaniem myśli i emocji, a reagowaniem z nich i doświadczą dzięki temu wewnętrznej wolności, która jest wolnością wyboru. Rozwiną akceptację i poszerzą swoją świadomość. Staną się bardziej obecni tu i teraz. Zgłoś się już dziś.

Uczestnicy treningu nauczą się:

  • Skanowania swojego ciała
  • Świadomego oddechu
  • Obecność w ciele przez medytację w ruchu
  • Uważności na myśli i emocje
  • Medytacji serca w ciszy

Wzmocnienie kompetencji w tych obszarach umożliwia efektywne i twórcze funkcjonowanie, tak w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczestnicy szkolenia uczą się, jak na stałe wprowadzić do swego życia techniki kompetentnego zarządzania własną energią. Daje to możliwość osiągania ambitnych, długofalowych celów zawodowych i prywatnych.

Skontaktuj się
Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

Obecność to kompleksowa wiedza procentująca w życiu zawodowym i prywatnym. Mam nadzieję, że dzięki niej coraz więcej ludzi będzie potrafiło działać lepiej – nie tylko w pracy. Zapraszam do udziału w warsztatach.

Wojciech Eichelberger

Prowadząca

Wszystkie warsztaty IPSI prowadzą doświadczeni trenerzy, nad którymi czuwa Wojciech Eichelberger. Najbliższe poprowadzi:

Monika Popowicz

Monika Popowicz

Monika PopowiczTrener, terapeutka, nauczycielka jogi i medytacji. Jest absolwentką Szkoły Coachów Erickson College Art & Science of Coaching oraz członkiem ICF Global i ICF Polska (Erickson Certified Professional Coach z akredytacją ICF na poziomie ACC).Ukończyła Wydział Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Psychoterapii i treningu uczyła się w Laboratorium Psychoedukacji. Koncentruje się na odnajdywaniu i wzmacnianiu osobistych zasobów, które pozwalają podejmować wyzwania, realizować marzenia i żyć z pasją. Łączy perspektywę holistyczną z filozofią Ericksonowską i psychodynamicznym rozumieniem procesu.

Zgłoś się już dziś

Cena: 369 zł (w tym 69 zł VAT)
Data: 08.10.2016 r.
Godziny: 09:00-17:00
Miejsce: Siedziba IPSI, Sułkowskiego 9, Warszawa
Informacje: warsztaty@ipsi.pl

Zgłoś udział:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Pomóż nam działać skuteczniej i powiedz, jak dowiedziałeś się o warsztacie?

Dodatkowe informacje: dane do faktury, telefon, dodatkowe kontakty

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (dalej RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych: adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu, w celu wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Instytut Psychoimmunologii Labolatorium Efektywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Informacja na temat przetwarzania danych osobowych