IPSI / Aktualności / Psychologia w pracy z pacjentem medycznym – studia podyplomowe
Psychologia w pracy z pacjentem medycznym – studia podyplomowe

Psychologia w pracy z pacjentem medycznym – studia podyplomowe

Jesteś lekarzem, stomatologiem, rehabilitantem? Pracujesz jako psycholog w opiece medycznej? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje oraz jakość i efektywność swojej pracy? Jeśli tak, oferta studiów podyplomowych Uczelni Łazarskiego jest właśnie dla Ciebie.

Do 30 września 2017r. trwa rekrutacja na studia podyplomowe „Psychologia w pracy z pacjentem medycznym” na Uczelni Łazarskiego. Kierunek ten utworzony został pod patronatem Instytutu Psychoimmunologii, a w szczególności naszych ekspertów: Krzysztofa Kaluty – kierownika kierunku, Wojciecha Eichelbergera – patrona merytorycznego.

Podczas dwóch semestrów zajęć, studenci podniosą swoje kompetencje z zakresu psychologii kontaktu, komunikacji i budowania dobrej relacji z pacjentem. Zdobędą umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, zarządzanie emocjami i przeprowadzania trudnych rozmów z pacjentem i jego bliskimi. Uczestnicy nauczą się także zarządzać swoją energią i motywacją oraz zdobędą wiedzę z zakresu zapobiegania przemęczeniu i wypaleniu zawodowemu. Zachęcamy do zapoznania się z programem studiów.

Program studiów

Instytut Psychoimmunologii

Instytut Psychoimmunologii
Uwalniamy potencjał ludzi i organizacji. Pomagamy w budowaniu odporności na przeciążenia. Humanizujemy biznes. Skontaktuj się z nami już teraz.