IPSI / Programy szkoleniowe

Programy szkoleniowe

Szkolenia IPSI to sprawdzona, unikalna wiedza, osobiste doświadczenie oraz praktyczne narzędzia do zaimplementowania od zaraz. Oferujemy szeroki wachlarz warsztatów, w których centrum jest człowiek – jego mocne i słabe strony, a także sukcesy i porażki. Pomagamy organizacjom oraz osobom prywatnym w rozwoju kompetencji osobistych.

Specjalizujemy się w tematyce przeciążenia stresem, ale działamy też w obszarze przywództwa, motywacji, zarządzania podwładnymi i zespołami, zarządzania sobą w czasie, komunikacji i zarządzania zmianą.

Pomożemy Ci odzyskać kontrolę i radość z życia, a także przywrócić i utrzymać równowagę między sferą prywatną i zawodową, zaś Twojej organizacji zbudować wysokoefektywny zespół zmotywowanych pracowników. Skontaktuj się z nami już dziś, a dobierzemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Oferujemy szkolenia w wersji zamkniętej mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojej organizacji.

  • Szkolenia dla firm – stworzone i rozwijane w IPSI jako odpowiedź na zmieniające się środowisko i rosnące wyzwania organizacji biznesowych. Dowiedz się więcej.
  • Zarządzanie sobą – warsztaty, wiedza oraz wsparcie coachingowe oparte o koncepcję 8 kompetencji w zarządzaniu własną energią życiową – 8xO. Dowiedz się więcej.
  • Kreatywność i innowacja – linia merytoryczna mająca na celu inspirowanie oraz stymulowanie nowych rozwiązań w firmie. Dowiedz się więcej.
  • Komunikacja – szkolenia z tego zakresu pomagają w lepszym rozumieniu procesów komunikacyjnych i zarządzaniu trudnymi sytuacjami. Dowiedz się więcej.

Szkolenia IPSI to odpowiedź na rosnące potrzeby lepszego zarządzania swoją energią w czasie. Chcesz wiedzieć, które najlepiej sprawdzi się w Twojej organizacji? Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się
Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

W IPSI człowiek jest w centrum – nie tylko w logo – działamy stawiając sobie za główny cel poprawę jakość życia Naszych Klientów. Pokazujemy Ci, co możesz zmienić, ale również uczymy Cię, jak to zrobić, by osiągnąć trwałą zmianę. Na lepsze. Zachęcam i zapraszam już dziś.

Wojciech Eichelberger

Skontaktuj się już dziś

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Nie wiesz, którą drogę wybrać? Zastanawiasz się, jak możemy Ci pomóc? Skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania – szybko i kompleksowo.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Pomóż nam działać skuteczniej i powiedz, jak dowiedziałeś się o szkoleniach IPSI

Dodatkowe informacje: dane do faktury, telefon, dodatkowe kontakty

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (dalej RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych: adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu, w celu wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Instytut Psychoimmunologii Labolatorium Efektywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Informacja na temat przetwarzania danych osobowych