IPSI / Wsparcie

Wsparcie

Oferta IPSI to sprawdzona, unikalna wiedza, osobiste doświadczenie oraz praktyczne narzędzia do zaimplementowania od zaraz. Oferujemy szeroki wachlarz działań konsultingowych, coaching oraz indywidualną pracę z ciałem. Pomagamy organizacjom oraz osobom prywatnym w rozwoju kompetencji osobistych.

Specjalizujemy się w tematyce przeciążenia stresem, ale również w innych, kluczowych dla Twojej organizacji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które zmienią Twoją Firmę w wysokoefektywne, ale przyjazne miejsce.

Jako jedyni w Polsce oferujemy audyt antystresowy, a także coaching antystresowy dla menadżerów. Sprawdź, jak możemy poprawić Twoje życie lub funkcjonowanie Twojej organizacji:

  • Coaching – profesjonalne partnerstwo pomagające rozwiązać indywidualne problemy oraz rozwijać kompetencje osobiste. Dowiedz się więcej.
  • Konsulting – doradztwo strategiczne w obszarze efektywności organizacyjnej, procesów oraz implementacji kluczowych założeń. Dowiedz się więcej.
  • Praca z ciałem – łączy techniki manualne z reedukacją ruchową i pomaga usunąć nagromadzone w ciele napięcia. Dowiedz się więcej.
Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

W IPSI człowiek jest w centrum – nie tylko w logo – działamy stawiając sobie za główny cel poprawę jakość życia Naszych Klientów. Pokazujemy Ci, co możesz zmienić, ale również uczymy Cię, jak to zrobić, by osiągnąć trwałą zmianę. Na lepsze. Zachęcam i zapraszam już dziś.

Wojciech Eichelberger

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Nie wiesz, którą drogę wybrać? Zastanawiasz się, jak możemy Ci pomóc? Skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania – szybko i kompleksowo.

Skontaktuj się