IPSI / Bez kategorii / Zmiana: jak stać się, kim chcesz i pozostać sobą
Zmiana: jak stać się, kim chcesz i pozostać sobą

Zmiana: jak stać się, kim chcesz i pozostać sobą

Czy…

  • Szukasz swojej życiowej drogi?
  • Czujesz, że potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć?
  • Wiesz tylko, iż Twoje obecne życie Ci nie odpowiada?
  • Chcesz mieć więcej energii do działania, czuć wewnętrzny spokój?
  • Dopada Cię zmęczenie, frustracja, brak wiary w siebie… a w tym wszystkim brak czasu, żeby się zatrzymać i zadać sobie pytanie na temat własnego życia?
Zmiana to warsztat oparty na sprawdzonej wiedzy i praktycznych narzędziach, pomagających wejść na ścieżkę rozwoju. Bazuje na metodologii 8xO opracowanej przez Wojciecha Eichelbergera oraz na metodach pracy coachingowej.

Pomożemy zdefiniować Twoje cele życiowe i określić kierunek, w którym chcesz się realizować. Wypracujemy konkretny plan działań, dzięki któremu poprawisz jakość swojego życia. A jeśli tego potrzebujesz, pomożemy Ci odkryć w sobie odwagę do postawienia pierwszego kroku.

Zgłoś udział

Twój plan zmiany

Każdy uczestnik tworzy własny plan zmiany zbudowany na metodzie wywodzącej się z coachingu priorytetów. Pozwala ona w stworzyć obraz życia, uporządkować poszczególne jego elementy oraz stworzyć wizję i cele, do których dana osoba chce dążyć. To możliwe na podstawie przygotowanego przez każdego koła życia, czy koła priorytetów osobistych i zawodowych, potem dokonamy analiza i samooceny zadowolenia, ustalimy stan oczekiwany, czy wymarzony i wypracujemy ścieżkę dojścia do celu.

Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

Warsztat Zmiana to kompleksowy plan działania pomagający odnieść sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Jego celem jest stworzenie indywidualnej ścieżki, którą dana osoba chce podążać. Polecam wszystkim i zapraszam do udziału w warsztatach.

Wojciech Eichelberger

Prowadzący

Wszystkie warsztaty organizowane przez IPSI prowadzą doświadczeni trenerzy, nad którymi czuwa Wojciech Eichelberger. Najbliższe poprowadzą:

Renata Grelewicz

Renata Grelewicz

Renata GrelewiczZ wykształcenia psycholog, absolwentka Psychologii o specjalizacji klinicznej na Uniwersytecie Gdańskim, doświadczony menadżer HR z kilkunastoletnią praktyką w biznesie w branży finansowej i informatycznej. Była odpowiedzialna za kreowanie polityki personalnej oraz wdrażanie narzędzi i procesów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. W swojej pracy zawsze stara się łączyć perspektywę pracodawcy z perspektywą pracowników – jest zwolenniczką systemowego podejścia. Interesują ją szczególnie zagadnienia autentycznego przywództwa i zarządzania zmianą.

Katarzyna Matejczyk

Katarzyna Matejczyk

Katarzyna MatejczykUkończyła psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia podyplomowe z zakresu psychologii sportu na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pracowała w Sopockim Klubie Tenisowym, współpracowała również z Polskim Związkiem Żeglarskim, prowadząc reprezentację podczas Igrzysk w Atenach i w Pekinie. Od 2005 roku jest członkiem Zarządu Psychologów Olimpijskich przy Polskim Komitecie Olimpijskim. Od kilku lat specjalizuje się głownie w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami.

Zacznij zmianę już dziś

[contact-form-7 404 "Not Found"]