Jeszcze chwila...

8xO dla firm

[checklist]

  • Czy coś Cię stresuje?
  • Czy boisz się, że przestaniesz dawać radę?
  • Czy zdarzają Ci się bezsenne noce lub senne poranki?

[/checklist]
UWAGA: jeśli odpowiedź brzmi tak – grozi Ci wypalenie! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak nie dać się złapać w sieć złych nawyków lub [highlight]zgłoś się na warsztaty już teraz.[/highlight]

[divider]

Nasze rozwiązanie to metoda 8xO, której autorem jest jeden z największych autorytetów w dziedzinie leczenia i profilaktyki stresu, Wojciech Eichelberger.

[box type=”shadow” ] [dropcap]M[/dropcap]etoda 8xO opiera się na założeniu, że gwarancją sukcesu jest kompetentne zarządzenie energią własną, niezbędne by osiągać najlepsze wyniki i stanowić element osobistej przewagi konkurencyjnej na rynku.[/box]
Dlatego celem warsztatów jest nabycie podstawowych kompetencji warunkujących efektywne funkcjonowanie w sytuacjach poważnych wyzwań, dużego obciążenia i stresu. Wszystko to dzieje sie na Twoich oczach, przy Twoim udziale, ponieważ szkolenie realizowane jest poprzez bezpośrednie doświadczenie (30% wykładu 70% osobistych doświadczeń). Zdobądź je już teraz.

[divider]

Co zyskujesz dzięki warsztatom i lepszemu zarządzaniu stresem oraz zasobami energetycznymi?

[checklist]

  • Uczysz się monitorowania poziomu własnych zasobów energetycznych i uzyskiwania do nich pełnego dostępu.
  • Zyskujesz umiejętność rozpoznawania wczesnych symptomów przeciążenia.
  • Potrafisz optymalnie wykorzystywać źródła zasilania energetycznego.
  • Lepiej oszczędzasz i koncentrujesz swoją energię.
  • Skutecznie działasz w sytuacjach kryzysowych.
  • Nie dopuszczasz do wypalenia stresem.
  • Szybciej i skutecznej się regenerujesz.

[/checklist]
Wzmocnienie kompetencji w tych obszarach umożliwia efektywne i twórcze funkcjonowanie, tak w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczestnicy szkolenia uczą się, jak na stałe wprowadzić do swego życia techniki kompetentnego zarządzania własną energią. Daje to możliwość osiągania ambitnych, długofalowych celów zawodowych i prywatnych.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://ipsi.pl/category/8xo/” ]Zgłoś udział[/button]

[divider]

Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

[dropcap]W[/dropcap]arsztaty 8xO to kompleksowa wiedza procentująca w życiu zawodowym i prywatnym. Mam nadzieję, że dzięki niej polscy menedżerowie będą coraz lepszymi liderami – nie tylko w pracy. Zapraszam do zapoznania się z programem warsztatów oraz [highlight]udziału w najbliższych.[/highlight]

Wojciech Eichelberger

 

[toggle title=”Program 8xO” state=”close” ]

[dropcap]O[/dropcap]ddech przeponowy, który pod obciążeniem i w stresie pomaga sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na energię oraz powstrzymuje przedwczesne reakcje stresowe typu walka – ucieczka.

[dropcap]O[/dropcap]becność, czyli umiejętność urealniania się, optymalnej koncentracji na zadaniu, kontrolowania negatywnych myśli i fantazji oraz efektywnego oszczędzania energii.

[dropcap]O[/dropcap]parcie w sobie to umiejętność rozpoznawania sygnałów przeciążenia, bieżące monitorowanie poziomu energii życiowej, uświadamianie oddechu, budowanie poczucia ugruntowania i równowagi psychofizycznej.

[dropcap]O[/dropcap]dreagowanie umożliwia odróżnianie stanu emocjonalnej implozji od rzeczywistego zmęczenia oraz skutecznego i nie obciążającego innych odreagowywania stresu przed wejściem w fazę regeneracji.

[dropcap]O[/dropcap]dpoczywanie, czyli umiejętność szybkiego przełączania organizmu w tryb regeneracja – asymilacja, szybkiej i skutecznej regeneracji w warunkach obciążenia i stresu oraz zasypiania.

[dropcap]O[/dropcap]odmawianie i odpuszczanie to nie dopuszczanie do sytuacji przeciążenia zadaniami delegowanymi przez innych, nie brania na siebie zbyt wielkich obciążeń i odpuszczania zadań dodatkowych, nie związanych z priorytetami.

[dropcap]O[/dropcap]odżywianie – optymalne wykorzystywanie generatora pokarmowego oraz energii pokarmowej w celu poprawienia ogólnego bilansu energii życiowej dzięki codziennej diecie.

[dropcap]O[/dropcap]piekowanie się sobą to umiejętność rozróżniania tego co nam służy od tego co nam szkodzi, rozpoznawania i unikania sytuacji nawykowego nadużywania siebie, a także nawykowej bezradności i nadmiernego asekruanctwa.[/toggle]

W trakcie szkolenia realizowany jest program nabywania 8 kompetencji w zarządzaniu własną energią życiową, według stworzonego i rozwijanego w Instytucie Psychoimmunologii systemu 8xO.

[box type=”shadow” ] [dropcap]P[/dropcap]rogram 8xO jest dostępny również w spersonalizowanej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb formie zamkniętej dla firm chcących podnieść efektywność swojego zespołu. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji.[/box]

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zastanawiasz się, jak możemy Ci pomóc? Chcesz otrzymać szczegółową ofertę? Skontaktuj się z nami już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania – szybko i kompleksowo.

[contact-form-7 404 "Not Found"]