Jeszcze chwila...

Bogumiła Gelbach

Bogumiła Gelbach

Odkąd pamiętam, fascynuje mnie rozwój. Wierzę, że wszystko, co nam się przydarza, niesie w sobie znaczenie i mądrość.

 

Jestem psychologiem i certyfikowanym coachem ICC. Ukończyłam także certyfikowany kurs Praktyka i Mistrza NLP oraz studia podyplomowe na kierunku Trener umiejętności poznawczych i Porozumienie bez przemocy wg Marshalla B. Rosenberga. Obecnie studiuję na ścieżce psychoterapeutycznej w nurcie pracy z procesem w Instytucie Psychologii Procesu. W ramach szkolenia dyplomowego prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię relacji, i pracuję z grupami pod stałą superwizją Dyplomowanych Nauczycieli.

 

Przez wiele lat pracowałam w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowych organizacjach wspierając rozwój ludzi. Odeszłam z tej ścieżki, aby rozwijać praktykę psychoterapeutyczną.

 

Podróż z psychologią procesu zachwyca i zaskakuje mnie nieustannie odkąd pierwszy raz doświadczyłam jej magii. Każda osoba, która przychodzi na spotkanie jest dla mnie najważniejszym źródłem mądrości. Wspieram moich Klientów w odkrywaniu ich własnej drogi, w poszukiwaniu takiego sposobu życia, który odżywia, dodaje energii, rozwija się w miłości do siebie i świata.

 

Prywatnie kocham ruch i taniec Flamenco. Uwielbiam starożytną praktykę jogi Kundalini i życie w harmonii z Naturą.

 

Zapraszam na spotkanie.