IPSI / Warsztaty otwarte / Presja, agresja, manipulacja – jak rozpoznać, jak reagować
Presja, agresja, manipulacja – jak rozpoznać, jak reagować

Presja, agresja, manipulacja – jak rozpoznać, jak reagować

Gościnnie w IPSI – zajęcia z  GROM GROUP! Unikalne warsztaty z psychologii konfliktu – mądrość pola walki w życiu prywatnym i zawodowym.

 

GROM GROUP realizuje szkolenia z podstawowych, ale praktycznych technik radzenia sobie z presją, agresją i manipulacją na poziomie komunikacji werbalnej i niewerbalnej, jak też warsztatów z samoobrony i umiejętności strzeleckich. Trzon zespołu stanowią byli komandosi z pierwszej fali JW GROM, wychowankowie generała Petelickiego.

Zajęcia prowadzone są w formie dynamicznego i interaktywnego warsztatu, zawierają esencję praktycznej psychologii stosowanej. Obejmuje on wykłady interaktywne jak i zajęcia praktyczne, w trakcie których będą szczególnie akcentowane ćwiczenia w parach i zespołach, nauka kontroli stresu i emocji za pomocą technik oddechowych i mentalnych oraz wszechstronna analiza przypadków własnych uczestników.

Prowadzący: Jacek Wiszniowski

Jacek Wiszniowski GROM 

Zgłoś się już dziś!

Termin: 8 czerwca 2019 r. (sobota) w godz.: 10.00 – 16.00

Miejsce: siedziba IPSI, ul. Sułkowskiego 9

Realizacja warsztatu w 4 modułach zadaniowych (prosimy o zabranie ze sobą kanapek, gdyż nie jest przewidziana przerwa obiadowa)

Cena: 299 zł (brutto)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Pomóż nam działać skuteczniej i powiedz, jak dowiedziałeś się o warsztacie?

Dodatkowe informacje: dane do faktury, dodatkowe kontakty

Akceptuję regulamin szkoleń i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (dalej RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych: adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu, w celu wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Instytut Psychoimmunologii Labolatorium Efektywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Informacja na temat przetwarzania danych osobowych