Jeszcze chwila...

Praca z ciałem

Rolfing to naukowo udokumentowana metoda pracy z ciałem stworzoną przez dr Idę Rolf. Składa się z 10 sesji łączących techniki manualne z reedukacją ruchową. Połączenie to pozwala usunąć nagromadzone w ciele napięcia i zmienić nieprawidłowe nawyki ruchowe. Sprawdź, czy może Ci pomóc, skontaktuj się z nami już dziś.

Rolfing oddziałuje na ciało i umysł. Poprawia sylwetkę  i ogólny stan zdrowia. Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, zarówno dla skarżących się na różnego rodzaju bóle i dolegliwości jak i dla chcących doskonalić siebie i swoje ciało.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

  • Poprawa sylwetki
  • Korekcja wad postawy
  • Ulga w przewlekłym bólu
  • Poprawa ekonomiki i zakresu ruchu
  • Zwiększenie świadomości ciała
  • Redukcja stresu i napięcia

Rolfing pomimo tego, że zajmuje się głównie ciałem, oddziałuje także na inne sfery ludzkiego życia. Proces integracji strukturalnej wyzwala potencjał, pomaga lepiej radzić sobie ze stresem i rozpoznawać jego symptomy, zwiększa pewność siebie i pozwala dostosować się do zmian jakie przynosi życie.

Prowadzący: Adam Polański

Certyfikowany terapeuta integracji strukturalnej metodą dr Rolf. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale wychowania fizycznego i fizjoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trening w zakresie Integracji Strukturalnej ukończył w The Guild for Structural Integration w Boulder, Colorado, gdzie zdobywał pierwsze doświadczenia w pracy tą metoda. Dokształca się na specjalistycznych kursach przeznaczonych dla osób zajmujących się Integracją Strukturalną. Obecnie działa jako terapeuta i trener w Instytucie Psychoimmunologii.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Nie wiesz, którą drogę wybrać? Zastanawiasz się, jak możemy Ci pomóc? Skontaktuj się z nami już teraz:
info@ipsi.pl, 668 601 262.