Jeszcze chwila...

4. Kongres Medycyny Integralnej już 11 marca

Już 11 marca 2023 na stadionie Legii w Warszawie odbędzie się 4. Kongres Medycyny Integralnej Fundacji “Bądź”. Tematem tej edycji, zatytułowanej „Bądź w pełni zdrowia”, będzie zdrowie psychiczne i równowaga wewnętrzna. Kongres kierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych medycyną integralną i poszukiwaniem sprawdzonych, naukowych sposobów na zdrowe życie. Tegoroczne wykłady, które odbędą się w formie TEDx’owych wystąpień, jak również spotkania i warsztaty obejmą taką tematykę, jak medycyna chińska, praca z oddechem i emocjami, neurobiologia, psychosomatyka, joga, stres czy układ nerwowy. Po raz pierwszy w historii w agendzie Kongresu znalazły się także zajęcia dla dzieci, których coraz częściej dotyczą problemy z emocjami i zdrowiem psychicznym. W formule warsztatowej prowadzone będą zajęcia jogi i mindfulness z dziećmi, a w specjalnej interaktywnej strefie będzie można porozmawiać z praktykami i ekspertami.

Wykłady, spotkania i warsztaty poprowadzą najlepsi polscy i światowi lekarze i specjaliści, a wśród nich m.in. dr Yair Maimon, Sue Stuart Smith, Elżbieta Dudzińska, Martin Petrus, Marzena Barszcz, Joanna Frejus, Maria Prokop, Wojciech Eichelberger czy Katarzyna Miller.

Więcej informacji o kongresie oraz odpowiedzi na pytania, dlaczego to właśnie zdrowie psychiczne jest tematem Kongresu, na czym polegać będzie część wykładowa oraz czego można spodziewać się podczas warsztatów, znajdziecie na stronie IV Kongres medycyny integralnej – Fundacja Bądź (fundacjabadz.pl).

Bilety na kongres już w sprzedaży na evenea.pl.