Jeszcze chwila...

Agata Gniazdowski

Agata GłowackaCertyfikowany trener 8xO. Terapeutka pracy z ciałem.
Z wykształcenia fizjoterapeutka, absolwentka rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, członek-założyciel Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii. Umiejętności i wiedzę zdobywała na instruktorskim kursie terapii tańcem American Dance Therapy Association oraz rocznym szkoleniu prowadzonym przez dr D. Kapperta, założyciela Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen.
Ma za sobą także roczny kurs Metody Feldenkraisa, warsztaty Body Awareness, Rio Abierto, Continuum Movement oraz Terapii Tańcem w konwencji terapii Gestalt. Ukończyła kurs „Odporność w zdrowiu i chorobie” na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest dyplomowaną terapeutką szwajcarskiej metody BeBo.

Posiada praktyczną wiedzę z zakresu fizjologii stresu, prozdrowotnego stylu życia i zdrowego odżywiania . Od 14 lat współpracuje z Instytutem Psychoimmunologii, prowadząc szkolenia i warsztaty z szeroko rozumianej profilaktyki stresu w oparciu o metodę „8xO” Wojciecha Eichelbergera.
W praktyce indywidualnej wykorzystuje ruch i formy ekspresji jako narzędzia służące osobistemu rozwojowi oraz integrowaniu ciała i psychiki.