Jeszcze chwila...

W pierwsze dni wiosny zapraszamy na zajęcia w przyrodzie shinrin-yoku, czyli kąpiele leśne oraz na Uważne doznanie dzikiej natury – wiosennej, pełnej głosów ptaków i pierwszych, obłędnie niebieskich przylaszczek. Będą ciekawe sesje Mindfulness oraz nietypowe zajęcia w Wielkim Lesie – w Puszczy Białowieskiej. Cały zaproponowany Państwu weekend jest niekonwencjonalnym spa. Poznamy kilka najbardziej skutecznych sposobów poradzenia sobie z gonitwą myśli i przeciążeniem psychicznym –  poznamy te techniki, które najbardziej sprawdziły się w praktyce antystresowej.

Zajęcia nocne w Wielkim Lesie będą głębszym zanurzeniem. Uczestnicy zaproszeni zostaną do prostych zadań poprowadzonych są w sprawdzony, bezpieczny sposób. Uczestnicy mogą przez to swobodnie zanurzyć się w tajemniczą, nocną przyrodę. Doświadczenie to u wielu osób skutkuje obniżeniem poziomu uogólnionego lęku i wzrostem odwagi życiowej.

PROWADZĄCY:

Zenon Kruczyński IPSI

Zenon Kruczyński

https://ipsi.pl/zespol/

W razie pytań proszę o kontakt: kruczynskizenon@gmail.com

Dlaczego shinrin-yoku?

Gdy umysł staje się spokojniejszy, towarzyszy nam:

► Emocjonalna stabilność

► Pewność siebie i odwaga

► Elastyczność

► Zmysłowość

► Wolność od osądzania siebie

► Zdolność do wyciszania zamętu w umyśle

Całe zajęcia pomyślane są jako spójny projekt dający głęboki, mentalny wypoczynek. Stajemy się stabilniejsi psychicznie i odprężeni. I kto wie –  z nowymi pomysłami i pogodniejszym spojrzeniem na rzeczywistość. Aby dać uczestnikom możliwość przeniesienia umiejętności z warsztatu do codziennego życia – a o to przecież chodzi – wszystkie osoby otrzymają materiały audio. Są to nagrane studyjnie wizualizacje i medytacje – ćwiczenia pomagające podtrzymać efekt dobrostanu.

Zatrzymamy się na weekend w drewnianym dworze Wejmutka w Białowieży.

http://www.wejmutka.pl

Warsztat trwa od piątku 20 marca od kolacji o godz. 18:00 do niedzieli 22 marca do obiadu o godz. 13:00. Planujemy menu wegetariańskie. Rekomendujemy zabranie ze sobą własnych mat do pracy na sali. Resztę sprzętu zapewniają organizatorzy.

Zapisz się na warsztaty:

Ważne informacje:

Data: czekamy na termin

Co zabrać: własne karimaty do pracy na sali i w przyrodzie, odpowiednie ubranie i obuwie na ewentualny deszcz. Resztę sprzętu zapewniają organizatorzy.

Miejsce: Białowieża, dwór Wejmutka http://www.wejmutka.pl

Informacje: warsztaty@ipsi.pl

Cena: 890 zł brutto

+ koszt dojazdu i zakwaterowania (płatne na miejscu gotówką) w zależności od preferencji: pokój 1-osobowy – 210 zł lub 2-osobowy – 160 zł.