Jeszcze chwila...

Motto:

Przemęczenie  jest jednym z najbardziej dokuczliwych stanów, jakich współcześnie doświadczamy.

 

Wiele obaw i kłopotliwych nastrojów rodzi się z tak zwanego „zwykłego zmęczenia”. Lecz to zmęczenie nie jest „zwykłe” – ono często zabarwia większość naszego życia. Zapraszam na weekend prawdziwego odpoczynku. Nauczymy się unikalnych sposobów regeneracji przy pomocy metody mindfulness i ciekawych technik oddechowych. Będą specjalne zajęcia w przyrodzie shinrin-yoku, czyli kąpiele leśne. To uważne doznanie dzikiej natury – w czasie nocnej,  wrześniowej pełni księżyca, w samym środku rykowiska jeleni, da nam  zdrowy dystans od codziennej gonitwy.

Znajdziemy odprężenie dla ciała oraz wyciszymy umysł.  Ta cenne chwile spowodują, że wrócimy do domu z energią, która pozwoli na podjęcie działań na nowo, z nowymi pomysłami i pogodniejszym spojrzeniem na rzeczywistość.

Nie będziemy już musieli kompulsywnie wpadać w  „stres, przemęczenie i poczucie nadużycia”. Nawet w trudnych życiowych sztormach, możemy mieć dającą oddech przystań, w której skutecznie się odświeżymy i poczujemy dobrze. Istnieje cała sztuka uzyskiwania spokojnego umysłu i stabilnej energii – możemy ją poznać. Kultywując tę sztukę, stajemy się artystami życia.

To jest naprawdę do zrobienia!

PROWADZĄCY:

Zenon Kruczyński IPSI

Zenon Kruczyński

https://ipsi.pl/zespol/

W razie pytań proszę o kontakt: kruczynskizenon@gmail.com

Dlaczego shinrin-yoku?

Gdy umysł staje się spokojniejszy, towarzyszy nam:

► Emocjonalna stabilność

► Pewność siebie i odwaga

► Elastyczność

► Zmysłowość

► Wolność od osądzania siebie

► Zdolność do wyciszania zamętu w umyśle

Aby poczuć się lepiej – wystarczy przyjechać do Puszczy Białowieskiej. Cały zaproponowany Państwu weekend jest niekonwencjonalnym, głębokim spa. A potem, już z nowymi umiejętnościami i zasobami, możemy bardziej na luzie i twórczo podejść do spraw i zadań. I częściej się uśmiechać!

Zapraszamy na weekend w Białowieży, w drewnianym dworze Wejmutka http://www.wejmutka.pl

Każdy uczestnik otrzyma na pendrive materiały audio i teksty związane z warsztatem „Mindfulness i shinrin-yoku…”

Zapisz się na warsztaty:

Ważne informacje:

Data: czekamy na termin

Menu: wegańskie

Co zabrać: własne karimaty do pracy na sali i w przyrodzie, śpiwór, odpowiednie ubranie i obuwie na ewentualny deszcz. Resztę sprzętu zapewniają organizatorzy.

Miejsce: Białowieża, dwór Wejmutka http://www.wejmutka.pl

Informacje: warsztaty@ipsi.pl

Cena: 890 zł brutto

+ koszt dojazdu i zakwaterowania (płatne na miejscu gotówką) w zależności od preferencji: pokój 1-osobowy – 210 zł lub 2-osobowy – 160 zł.