Jeszcze chwila...

Psychologia w pracy z pacjentem medycznym – studia podyplomowe

Jesteś lekarzem, stomatologiem, rehabilitantem? Pracujesz jako psycholog w opiece medycznej? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje oraz jakość i efektywność swojej pracy? Jeśli tak, oferta studiów podyplomowych Uczelni Łazarskiego jest właśnie dla Ciebie.

Do 30 września 2017r. trwa rekrutacja na studia podyplomowe „Psychologia w pracy z pacjentem medycznym” na Uczelni Łazarskiego. Kierunek ten utworzony został pod patronatem Instytutu Psychoimmunologii, a w szczególności naszych ekspertów: Krzysztofa Kaluty – kierownika kierunku, Wojciecha Eichelbergera – patrona merytorycznego.

Podczas dwóch semestrów zajęć, studenci podniosą swoje kompetencje z zakresu psychologii kontaktu, komunikacji i budowania dobrej relacji z pacjentem. Zdobędą umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych, zarządzanie emocjami i przeprowadzania trudnych rozmów z pacjentem i jego bliskimi. Uczestnicy nauczą się także zarządzać swoją energią i motywacją oraz zdobędą wiedzę z zakresu zapobiegania przemęczeniu i wypaleniu zawodowemu. Zachęcamy do zapoznania się z programem studiów.

[button color=”green” size=”medium” link=”https://www.lazarski.pl/pl/oferta/studia-podyplomowe/akademia-rynku-ochrony-zdrowia/psychologia-w-pracy-z-pacjentem-medycznym/#c1894″]Program studiów[/button]