Jeszcze chwila...

Tomasz Zalas

Tomasz Zalas IPSIPsycholog, Trener, Terapeuta, członek zespołu Instytutu Psychoimmunologii IPSI i brytyjskiego Mindfulness Association. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (Ekonomista), Uniwersytetu SWPS (Psycholog), Collegium Civitas (Trener-Coach), Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Terapeuta TSR). Od 20 lat praktykuje Zen (stypendysta Rochester Zen Center i Windhorse Zen Community).

W swojej pracy koncentruje się na pomaganiu ludziom i organizacjom w rozwijaniu ich pełnego potencjału poprzez rozwój samoświadomości i wypracowywanie pozytywnych nawyków i umiejętności.

Specjalizuje się w prowadzeniu treningów Uważności (Mindfulness) metodą MBLC, Compassion (CBLC) redukcji stresu metodą 8xO oraz umiejętności psychospołecznych (asertywność, komunikacja, praca zespołowa).

Posiada doświadczenie w biznesie – pierwotnie jako Specjalista w działach doradztwa biznesowego i audytu (PricewaterhouseCoopers i w grupie MCI Management) oraz jako psycholog – trener w licznych szkoleniach z zakresu uważności, zarządzania energią życiową oraz rozwijania inteligencji emocjonalnej.

Uczestniczył w wielu projektach aktywizacji zawodowej osób młodych i bezrobotnych i doświadczających przemocy (szkolenia, poradnictwo psychologiczne, doradztwo zawodowe, interwencja kryzysowa, psychoterapia).

Pracuje indywidualnie z klientami prowadząc Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach i Coaching antystresowy 8xO (pod stałą superwizją Wojciecha Eichelbergera oraz Kathy White-Webster).

Prywatnie mąż i tata 7-letniego synka. Pasjonuje się czytaniem książek, bieganiem i medytacją.