Jeszcze chwila...

Urszula Mijakoska

Urszula Mijakoska IPSIPierwszy Diet Coach w Polsce. Twórca idei i programu Diet Coachingu. Autorka polskich książek o Diet Coachingu.

Certyfikowany coach, superwizor coachingu, trener, dietetyk, refleksoterapeuta. Prowadzi Kurs Diet Coachingu akredytowany przez Izbę Coachingu.

Prowadzi coaching indywidualny i grupowy. Pomaga w rozwoju kompetencji przywódczych, komunikacyjnych, zarządzania sobą i relacjami. Wspiera w poszukiwaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym, w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym, stresem oraz sytuacjami konfliktowymi. Pomaga w budowaniu samoświadomości emocjonalnej, pewności siebie i w poszukiwaniu zrównoważonego stylu życia. Pracuje w paradygmacie systemowym; podejście to cechuje widzenie osoby w kontekście zespołowym i organizacyjnym. Organizuje warsztaty dla coachów w zakresie coachingu grupowego oraz szkolenia związane z zarządzaniem stresem, emocjami i świadomym odżywianiem się.

Jest certyfikowanym refleksoterapeutą twarzy, stóp, dłoni, oczu, kontroli wagi i dwubiegunowej terapii odruchowej traum emocjonalnych metodą Lone Sorensen. Specjalizuje się w schorzeniach układu hormonalnego, immunologicznego oraz otyłości, traumie i zaburzeniach psychicznych.

Autorka książek: „Diet Coaching. Poradnik dla wiecznie odchudzających się”, „Diet Coaching. Pierwsza polska książka o świadomym odżywianiu się”, „Stres na detoksie”, „Zupowy detoks” i „Projekt młodość”.