Jeszcze chwila...

Work-life balance niemożliwy?

 

 

W ramach Tygodnia Kobiet Sukcesu jedna z naszych trenerek – Monika Anna Popowicz 8 marca wzięła udział w specjalnym panelu zorganizowanym w Szkole Głównej Handlowej. Głównym tematem był work-life balance. Czy jest osiągalny? A może to iluzja, którą karmi się generację Y?

 

 

 

Komentarz eksperta – Monika Anna Popowicz

 

Rozmawialiśmy o możliwościach realizacji work-life balance w realnym, codziennym życiu. Próbowaliśmy też znaleźć odpowiedź na pytanie, czym jest harmonia? Dzieliliśmy się własnymi sposobami na wprowadzenie równowagi do swojego życia. Czy to łatwe? Dziennikarz – Michał Kobosko biega, Iwona Georgijew – liderka Klubu Deloitte SheXO zaczyna dzień od jogi i medytacji, a Katarzyna Niezgoda – partner Stanton Chase International oddaje się swojej pasji – gotowaniu (nawet po północy).

 

 Harmonia niejedno ma imię, jest czymś innym dla każdego z nas, w zależności od indywidualnych wartości, potrzeb  i priorytetów. Czym zatem jest dla Ciebie? Jakie są Twoje sposoby na zachowanie życiowej równowagi?

 

A może piękne są tylko chwile, zaś życiowa harmonia jako stan jest niemożliwa, jak stwierdził Michał Kobosko? Czy work-life balance to współczesny jednorożec, czy raczej opium nowego wspaniałego świata? Jak to widzisz?

 

 

Monika Anna Popowicz

Coach, trenerka, psychoonkolog, terapeutka, nauczycielka jogi i medytacji

Dowiedz się więcej: https://ipsi.pl/monika-anna-popowicz/