Jeszcze chwila...

Wyjątkowy wyjazd w wyjątkowe miejsce z Agatą Gniazdowski i Wojciechem Eichelbergerem

Zapraszamy na wyjątkowe, tygodniowe warsztaty. Ich program oparty jest na metodzie radzenia sobie ze stresem – 8xO, opracowanej przez Wojciecha Eichelbergera. To wyjątkowe połączenie warsztatów rozwojowych i odpoczynku.

 

Metoda 8xO opiera się na założeniu, że gwarancją sukcesu jest kompetentne zarządzenie energią własną, niezbędne by osiągać najlepsze wyniki i stanowić element osobistej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Prawdopodobnie źle zarządzasz swoją energią. Uważaj: to może Cię wykończyć! Na początku nabierzesz złych nawyków, później stracisz chęć na twórcze funkcjonowanie – i w pracy i w życiu osobistym, aż w końcu staniesz się cieniem człowieka, którym mógłbyś być.

ROZWIĄZANIE: METODA 8XO

Celem jest tu nauka mądrej troski o siebie. Ćwiczenia nastawione na bezpośrednie doświadczenie, prowadzą do odkrycia źródeł wewnętrznego oparcia, będącego podstawą do budowania odporności na przeciążenia. Opanowanie umiejętności odpowiedniego zarządzania fizyczną, emocjonalną i umysłową energią pozwala żyć z mniejszym wysiłkiem. W efekcie, nabycie umiejętności zachowania równowagi bilansu energetycznego w obliczu wyzwań i efektywnego działania w sytuacjach trudnych zapobiega chorobom związanym z przeciążeniem stresem.

Dzięki warsztatom:

  • Nauczysz się monitorowania poziomu własnych zasobów energetycznych i uzyskiwania do nich pełnego dostępu.
  • Zyskujesz umiejętność rozpoznawania wczesnych symptomów przeciążenia.
  • Potrafisz optymalnie wykorzystywać źródła zasilania energetycznego.
  • Lepiej oszczędzasz i koncentrujesz swoją energię.
  • Skutecznie działasz w sytuacjach kryzysowych.
  • Nie dopuszczasz do wypalenia stresem.
  • Szybciej i skutecznej się regenerujesz.

Wojciech Eichelberger o warsztatach:

Warsztaty 8xO to kompleksowa wiedza procentująca w życiu zawodowym i prywatnym. Mam nadzieję, że dzięki niej polscy menedżerowie będą coraz lepszymi liderami – nie tylko w pracy. Zapraszam do zapoznania się z programem warsztatów oraz udziału w warsztatach.

PROGRAM:

W trakcie warsztatu realizowany jest program nabywania 8 kompetencji w zarządzaniu własną energią życiową, według stworzonego i rozwijanego w Instytucie Psychoimmunologii systemu 8xO.

Oddychanie

Oddech przeponowy, który pod obciążeniem i w stresie pomaga sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na energię oraz powstrzymuje przedwczesne reakcje stresowe typu walka – ucieczka.

Obecność

Optymalna koncentracja na wykonywanych zadaniach, kontrola negatywnych myśli, emocji i wyobrażeń oraz celowego dystrybuowania energii. Eliminacja autostresu.

Oparcie w sobie

Dobre czucie ciała. Umiejętność rozpoznawania sygnałów przeciążenia, monitorowanie poziomu energii życiowej i sposobu oddychania. Budowanie poczucia ugruntowania, stabilności i równowagi wewnętrznej.

Odreagowanie

Skuteczna i adekwatna ekspresja redukująca napięcia stresowe, poprzedzające i umożliwiające proces regeneracji.

Odpoczywanie

Szybkiej i efektywna regeneracja w warunkach obciążenia
i stresu. Regulacja fazy zasypiania i regeneracji podczas snu. Szybkie przełączanie organizmu między trybami mobilizacji i regeneracji.

Odpuszczanie | Odmawianie

Koncentracji na priorytetach i ochrona przed przeciążeniem. Regulacja obciążeń zewnętrznych i wewnętrznych w celu utrzymania optymalnej efektywności działania. Asertywność połączona z troską o siebie.

Odżywianie

Umiejętność optymalnego odżywiania organizmu oraz ułatwienia asymilacji energii pożywienia w celu utrzymania właściwego bilansu energii życiowej.

Opiekowanie się sobą

Rozpoznawanie i unikanie zagrożenia wyczerpaniem zasobów psychofizycznych. Zdolność utrzymania równowagi pomiędzy aktualnymi możliwościami organizmu a koniecznością sprostania wymaganiom.

PROWADZĄCY:

Warsztaty poprowadzą wybitni trenerzy IPSI – Wojciech Eichelberger oraz Agata Gniazdowski:

Agata Głowacka
Agata Gniazdowski

Terapeutka pracy z ciałem. Fizjoterapeutka, absolwentka rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Współpracuje z Instytutem Psychoimmunologii, prowadząc szkolenia i warsztaty z szeroko rozumianej profilaktyki stresu w oparciu o metodę „8xO” Wojciecha Eichelbergera.

Wojciech Eichelberger

Twórca idei i programu Instytutu Psychoimmunologii, gdzie pełni funkcję dyrektora programowego. Autor wielu bestselerowych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości. Odwołuje się do terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość.

MIEJSCE:

Wytwórnia Ciszy jest niezwykłym miejscem, położonym ok. 170 km od Warszawy. Zostało stworzone z myślą o ludziach pełnych pasji, pragnących otworzyć się na siebie i na naturę. Można tu zapomnieć o zgiełku miasta obserwując sielankowe krajobrazy lasów i pól. Gospodarze proponują dania kuchni wegetariańskiej, inspirowane kuchniami świata, bez uwzględnienia szczególnych potrzeb żywieniowych. Adres: Brzozówka 30, 99-210 Uniejów, GPS 52°02’41.8″N 18°44’13.4″E. Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych.

Prosimy o wzięcie kijków do Nordic Walking.

HARMONOGRAM:

Warsztaty rozpoczynamy w poniedziałek o godz. 15.00 pierwszym blokiem zajęć.

Kończymy w sobotę obiadem o godz. 13:00.

Ramowy harmonogram zajęć:

7:30 –  zajęcia poranne Nordic Walking, bieg transowy

9:00 – śniadanie

10:00-13:00 – zajęcia

13:00-15:00 – obiad i czas wolny

15:00-18:00 – zajęcia

18:00 – kolacja i czas wolny

Zapisz się na warsztaty:

Data: 19-24 sierpnia 2024

Miejsce: Wytwórnia Ciszy, Brzozówka 30, 99-210 Uniejów

Cena: 3900zł

Kwota obejmuje warsztat, pobyt i wyżywienie. UWAGA: potwierdzeniem zgłoszenia jest dokonanie wpłaty – o udziale w warsztatach decyduje kolejność wpłat.