Jeszcze chwila...

Weekend z Mindfulness i shinrin-yoku w Puszczy Białowieskiej

W pierwsze dni wiosny zapraszamy na zajęcia w przyrodzie shinrin-yoku, czyli kąpiele leśne oraz na uważne doznanie dzikiej natury – wiosennej, pełnej głosów ptaków i pierwszych, obłędnie niebieskich przylaszczek. Będą ciekawe sesje Mindfulness oraz nietypowe zajęcia w Wielkim Lesie – w Puszczy Białowieskiej. Cały zaproponowany Państwu weekend jest niekonwencjonalnym spa. Poznamy kilka najbardziej skutecznych sposobów poradzenia sobie z gonitwą myśli i przeciążeniem psychicznym – poznamy te techniki, które najbardziej sprawdziły się w praktyce antystresowej.

Zajęcia nocne w Wielkim Lesie będą głębszym zanurzeniem. Uczestnicy zaproszeni zostaną do prostych zadań poprowadzonych są w sprawdzony, bezpieczny sposób. Uczestnicy mogą przez to swobodnie zanurzyć się w tajemniczą, nocną przyrodę. Doświadczenie to u wielu osób skutkuje obniżeniem poziomu uogólnionego lęku i wzrostem odwagi życiowej.

Warsztat trwa od piątku 20.03. od kolacji o godz. 18:00 do niedzieli 22.03.2020 r. do obiadu o godz. 13:00. Planujemy menu wegetariańskie. Rekomendujemy zabranie ze sobą własnych mat do pracy na sali. Resztę sprzętu zapewniają organizatorzy.

Więcej informacji i zgłoszenia: https://ipsi.pl/mindfulness-i-shinrin-yoku-w-puszczy-bialowieskiej/