IPSI / 8xO / 8xO: jak zarządzać sobą i pokonać stres

8xO: jak zarządzać sobą i pokonać stres

Problem: duży stres, mało energii1

Czy zmotywowanie się do najprostszych czynności przychodzi Ci z trudem? Stres dyktuje Twój rytm? Czujesz, że praca nie daje Ci satysfakcji? A może masz już po prostu dość?

Prawdopodobnie źle zarządzasz swoją energią. Uważaj: to może Cię wykończyć! Na początku nabierzesz złych nawyków, później stracisz chęć na twórcze funkcjonowanie – i w pracy i w życiu osobistym, aż w końcu staniesz się cieniem człowieka, którym mógłbyś być.

Rozwiązanie: Metoda 8xO

Weź udział w warsztatach z Metody 8xO. Jej autorem jest jeden z największych autorytetów w dziedzinie leczenia i profilaktyki stresu, Wojciech Eichelberger.

MMetoda 8xO opiera się na założeniu, że gwarancją sukcesu jest kompetentne zarządzenie energią własną, niezbędne by osiągać najlepsze wyniki i stanowić element osobistej przewagi konkurencyjnej na rynku.

Dzięki warsztatom:

 • Nauczysz się monitorowania poziomu własnych zasobów energetycznych i uzyskiwania do nich pełnego dostępu.
 • Zyskujesz umiejętność rozpoznawania wczesnych symptomów przeciążenia.
 • Potrafisz optymalnie wykorzystywać źródła zasilania energetycznego.
 • Lepiej oszczędzasz i koncentrujesz swoją energię.
 • Skutecznie działasz w sytuacjach kryzysowych.
 • Nie dopuszczasz do wypalenia stresem.
 • Szybciej i skutecznej się regenerujesz.

Celem warsztatów jest nabycie podstawowych kompetencji warunkujących efektywne funkcjonowanie w sytuacjach poważnych wyzwań, dużego obciążenia i stresu. Wszystko to dzieje się na Twoich oczach, przy Twoim udziale, ponieważ szkolenie realizowane jest poprzez bezpośrednie doświadczenie (30% wykładu 70% osobistych doświadczeń).

Zgłoś udział

Twój przepis na zwycięstwo

… nie tylko nad stresem. Warsztaty pomogą Ci, jeśli jesteś:

 • Menedżerem, dyrektorem, prezesem
 • Pracownikiem firmy, który chciałby osiągać najlepsze wyniki bez konieczności poświęcenia własnego zdrowia
 • Pracownikiem funkcjonującym w sytuacjach poważnych wyzwań i dużego obciążenia
 • Osobą, która na co dzień działa pod presją i w stresie
 • Osobą zainteresowaną rozwojem osobistym
 • Ambitny i pragniesz osiągać długofalowe wartościowe cele zawodowe i prywatne
Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

Warsztaty 8xO to kompleksowa wiedza procentująca w życiu zawodowym i prywatnym. Mam nadzieję, że dzięki niej polscy menedżerowie będą coraz lepszymi liderami – nie tylko w pracy. Zapraszam do zapoznania się z programem warsztatów oraz udziału w warsztatach.

Wojciech Eichelberger

Program

W trakcie szkolenia realizowany jest program nabywania 8 kompetencji w zarządzaniu własną energią, według stworzonego i rozwijanego w Instytucie Psychoimmunologii systemu 8xO.

Program 8xO

Program 8xO

Oddech przeponowy, który pod obciążeniem i w stresie pomaga sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na energię oraz powstrzymuje przedwczesne reakcje stresowe typu walka – ucieczka.

Obecność, czyli umiejętność urealniania się, optymalnej koncentracji na zadaniu, kontrolowania negatywnych myśli i fantazji oraz efektywnego oszczędzania energii.

Oparcie w sobie to umiejętność rozpoznawania sygnałów przeciążenia, bieżące monitorowanie poziomu energii życiowej, uświadamianie oddechu, budowanie poczucia ugruntowania i równowagi psychofizycznej.

Odreagowanie umożliwia odróżnianie stanu emocjonalnej implozji od rzeczywistego zmęczenia oraz skutecznego i nie obciążającego innych odreagowywania stresu przed wejściem w fazę regeneracji.

Odpoczywanie, czyli umiejętność szybkiego przełączania organizmu w tryb regeneracja – asymilacja, szybkiej i skutecznej regeneracji w warunkach obciążenia i stresu oraz zasypiania.

Oodmawianie i odpuszczanie to nie dopuszczanie do sytuacji przeciążenia zadaniami delegowanymi przez innych, nie brania na siebie zbyt wielkich obciążeń i odpuszczania zadań dodatkowych, nie związanych z priorytetami.

Oodżywianie – optymalne wykorzystywanie generatora pokarmowego oraz energii pokarmowej w celu poprawienia ogólnego bilansu energii życiowej dzięki codziennej diecie.

Opiekowanie się sobą to umiejętność rozróżniania tego co nam służy od tego co nam szkodzi, rozpoznawania i unikania sytuacji nawykowego nadużywania siebie, a także nawykowej bezradności i nadmiernego asekruanctwa.

Prowadzący

Wszystkie warsztaty 8xO prowadzą doświadczeni trenerzy Instytutu Psychoimmunologii, nad którymi czuwa Wojciech Eichelberger. Najbliższe poprowadzi:

Agata Głowacka

Agata Głowacka

Agata GłowackaFizjoterapeutka – abstolwentka AWF w Krakowie. Członek-założyciel Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii. Ukończyła kurs instruktorski terapii tańcem American Dance Therapy Association oraz roczne szkolenie prowadzone przez dr D. Kapperta, założyciela Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. Ma za sobą także kurs Metody Feldenkraisa, warsztaty Body Awareness, Rio Abierto, Continuum Movement oraz Terapii Tańcem w konwencji terapii Gestalt. Od ponad 15 lat wykorzystuje ruch i formy ekspresji jako narzędzia służące integrowaniu ciała i psychiki. Pracuje również z kobietami w ciąży nad redukcją stresu okołoporodowego.

Bronisław Świątkowski

Bronisław Świątkowski

Bronisław ŚwiątkowskiTrener, menedżer, ekspert w zakresie ergonomii produktu i ergonomii pracy, instruktor Qigong (techniki relaksacyjno-energetyczne). Praktykuje i naucza metod doskonalenia ciała, oddechu i umysłu. Wykorzystuje współczesne i tradycyjne systemy ćwiczeń służące osiągnięciu równowagi, zdrowia i odporności psychofizycznej oraz radzeniu sobie ze stresem, przeciążeniem i trudno kontrolowanymi emocjami. Pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Warszawskiej, wykładowca w Akademii Sztuk Pięknych, absolwent Podyplomowego Studium Zarządzania Wiedzą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Opinie Uczestników

 • Rzadko spotykany wysoki stosunek jakości warsztatów do ceny warsztatów.
 • Możliwość zadawania pytań i rzetelnych odpowiedzi, praktyczne wskazówki.
 • Bardzo ciekawe aktywności związane z ciałem, duża wiedza i doświadczenie prowadzących,  powoływanie się na badania, książki, wiedzę.
 • Bardzo dobra atmosfera, nie-komercyjność.
 • Bardzo sprzyjająca atmosfera pracy.
 • Kompetentni prowadzący przekazujący wiedzę w przystępny sposób.
 • Wspaniali prowadzący, bardzo przydatna i wiele uświadamiająca wiedza służąca poprawie funkcjonowania.
 • Fachowa wiedza prowadzących, praktyczne ćwiczenia
 • Duża dawka wartościowych informacji.
 • Świetne osoby prowadzące.
 • Świetne podejście instruktorów, ich optymizm i wiedza.
 • Bardzo dobry kontakt trenera z uczestnikami; praktyczne ćwiczenia oddechowe i ruchowe.
 • Bardzo ciekawe doświadczenie otwierające nowe możliwości, zajęcia zwracają uwagę na oczywiste aspekty, które pozostają przez nas niedocenione i niewykorzystane.
 • Szkolenie bardzo pomogło mi uświadomić mój potencjał oraz dostarczyło wskazówek i narzędzi do rozwoju w zakresie uważności, opiekowanie się sobą, odreagowanie i odpoczynek, wiele praktycznych ćwiczeń, do zastosowania w warunkach domowych.
 • Bardzo bezpieczna atmosfera, kompetentna prowadząca, imponująca wiedzą i przykuwający uwagę sposób komunikacji.

Wersja online

Decydując się na Pakiet Plus, otrzymasz dostęp do Warsztatów 8xO w wersji onlie, prowadzonych przez Wojciecha Eichelbergera. Na platformie udostępniane są materiały warsztatowe i praktyczne ćwiczenia. Zdobędziesz również możliwość powrócenia w dowolnym momencie do uporządkowanej wiedzy przekazywanej podczas warsztatów. To wyjątkowo dobry sposób, aby pogłębić wiedzę zdobytą na warsztatach oraz regularnie ćwiczyć nowe umiejętności.

Wersja dla firm

Warsztaty 8xO są dostępne również w wersji in-company – dla firm, które inwestują w podnoszenie kompetencji osobistych pracowników.

Jeśli chcesz, by Twój zespół poznał techniki zarządzania energią własną i dzięki temu osiągał ponadprzeciętne wyniki, skontaktuj się z nami już dziś. Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy.

Prześlij zapytanie poprzez formularz po prawej stronie, a skontaktuje się z Tobą nasz menedżer do spraw projektów zamkniętych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (dalej RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych: adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu, w celu wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Instytut Psychoimmunologii Labolatorium Efektywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Informacja na temat przetwarzania danych osobowych

Pakiet Plus

Wersja podstawowa obejmuje tylko uczestnictwo w warsztatach.

IconsWybierz wersję Plus, a otrzymasz:

 • Udział w Warsztatach 8xO
 • Swój egzemplarz vademecum Warsztatów 8xO
 • Certyfikat potwierdzający udział w warsztatach
 • Możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertem – 1 spotkanie
 • Dostęp do programu 8xO w wersji online przez 12 tygodni po zakończeniu szkolenia

Zgłoś się już dziś

Data: 15–16.06.2019
Godziny: sobota 9.00 – 17.00, niedziela 9.00 – 17.00

Miejsce: Siedziba IPSI, Sułkowskiego 9, Warszawa

Informacje: warsztaty@ipsi.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Wybierz wersję warsztatów (wymagane)

Wybierz cenę warsztatów (wymagane)
Cena standarodwaCena dla Klientów IPSI

Wersje warsztatów 8xO Cena standardowa Cena dla klientów IPSI*
Wersja podstawowa (tylko udział w warsztatach) 890 zł brutto 690 zł brutto
Wersja z pakietem Plus 1390 zł brutto 1190 zł brutto
*Aby stać się klientem IPSI i skorzystać z ceny zniżkowej wystarczy chociaż raz wziąć udział w naszych warsztatach lub konsultacjach.

Pomóż nam działać skuteczniej i powiedz, jak dowiedziałeś się o warsztatach?

Dodatkowe informacje: dane do faktury, telefon, dodatkowe kontakty

Akceptuję regulamin szkoleń i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (dalej RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych: adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu, w celu wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Instytut Psychoimmunologii Labolatorium Efektywności Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Informacja na temat przetwarzania danych osobowych