Jeszcze chwila...

8xO: jak zarządzać sobą i pokonać stres

Problem: duży stres, mało energii1

Czy zmotywowanie się do najprostszych czynności przychodzi Ci z trudem? Stres dyktuje Twój rytm? Czujesz, że praca nie daje Ci satysfakcji? A może masz już po prostu dość?

Prawdopodobnie źle zarządzasz swoją energią. Uważaj: to może Cię wykończyć! Na początku nabierzesz złych nawyków, później stracisz chęć na twórcze funkcjonowanie – i w pracy i w życiu osobistym, aż w końcu staniesz się cieniem człowieka, którym mógłbyś być.

[divider]

Rozwiązanie: Metoda 8xO

Weź udział w warsztatach z Metody 8xO. Jej autorem jest jeden z największych autorytetów w dziedzinie leczenia i profilaktyki stresu, Wojciech Eichelberger.

[box type=”shadow” ] [dropcap]M[/dropcap]Metoda 8xO opiera się na założeniu, że gwarancją sukcesu jest kompetentne zarządzenie energią własną, niezbędne by osiągać najlepsze wyniki i stanowić element osobistej przewagi konkurencyjnej na rynku.[/box]

Dzięki warsztatom:

[checklist]

 • Nauczysz się monitorowania poziomu własnych zasobów energetycznych i uzyskiwania do nich pełnego dostępu.
 • Zyskujesz umiejętność rozpoznawania wczesnych symptomów przeciążenia.
 • Potrafisz optymalnie wykorzystywać źródła zasilania energetycznego.
 • Lepiej oszczędzasz i koncentrujesz swoją energię.
 • Skutecznie działasz w sytuacjach kryzysowych.
 • Nie dopuszczasz do wypalenia stresem.
 • Szybciej i skutecznej się regenerujesz.

[/checklist]

Celem warsztatów jest nabycie podstawowych kompetencji warunkujących efektywne funkcjonowanie w sytuacjach poważnych wyzwań, dużego obciążenia i stresu. Wszystko to dzieje się na Twoich oczach, przy Twoim udziale, ponieważ szkolenie realizowane jest poprzez bezpośrednie doświadczenie (30% wykładu 70% osobistych doświadczeń).

[button color=”green” size=”medium” link=”https://ipsi.pl/8xo/#kontakt” ]Zgłoś udział[/button]

[divider]

Twój przepis na zwycięstwo

… nie tylko nad stresem. Warsztaty pomogą Ci, jeśli jesteś:

[starlist]

 • Menedżerem, dyrektorem, prezesem
 • Pracownikiem firmy, który chciałby osiągać najlepsze wyniki bez konieczności poświęcenia własnego zdrowia
 • Pracownikiem funkcjonującym w sytuacjach poważnych wyzwań i dużego obciążenia
 • Osobą, która na co dzień działa pod presją i w stresie
 • Osobą zainteresowaną rozwojem osobistym
 • Ambitny i pragniesz osiągać długofalowe wartościowe cele zawodowe i prywatne

[/starlist]

[divider]

Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

[dropcap]W[/dropcap]arsztaty 8xO to kompleksowa wiedza procentująca w życiu zawodowym i prywatnym. Mam nadzieję, że dzięki niej polscy menedżerowie będą coraz lepszymi liderami – nie tylko w pracy. Zapraszam do zapoznania się z programem warsztatów oraz [highlight]udziału w warsztatach.[/highlight]

Wojciech Eichelberger

[divider]

Program

W trakcie szkolenia realizowany jest program nabywania 8 kompetencji w zarządzaniu własną energią, według stworzonego i rozwijanego w Instytucie Psychoimmunologii systemu 8xO.
[toggle title=”Program 8xO” state=”close” ]

[dropcap]O[/dropcap]ddech przeponowy, który pod obciążeniem i w stresie pomaga sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na energię oraz powstrzymuje przedwczesne reakcje stresowe typu walka – ucieczka.

[dropcap]O[/dropcap]becność, czyli umiejętność urealniania się, optymalnej koncentracji na zadaniu, kontrolowania negatywnych myśli i fantazji oraz efektywnego oszczędzania energii.

[dropcap]O[/dropcap]parcie w sobie to umiejętność rozpoznawania sygnałów przeciążenia, bieżące monitorowanie poziomu energii życiowej, uświadamianie oddechu, budowanie poczucia ugruntowania i równowagi psychofizycznej.

[dropcap]O[/dropcap]dreagowanie umożliwia odróżnianie stanu emocjonalnej implozji od rzeczywistego zmęczenia oraz skutecznego i nie obciążającego innych odreagowywania stresu przed wejściem w fazę regeneracji.

[dropcap]O[/dropcap]dpoczywanie, czyli umiejętność szybkiego przełączania organizmu w tryb regeneracja – asymilacja, szybkiej i skutecznej regeneracji w warunkach obciążenia i stresu oraz zasypiania.

[dropcap]O[/dropcap]odmawianie i odpuszczanie to nie dopuszczanie do sytuacji przeciążenia zadaniami delegowanymi przez innych, nie brania na siebie zbyt wielkich obciążeń i odpuszczania zadań dodatkowych, nie związanych z priorytetami.

[dropcap]O[/dropcap]odżywianie – optymalne wykorzystywanie generatora pokarmowego oraz energii pokarmowej w celu poprawienia ogólnego bilansu energii życiowej dzięki codziennej diecie.

[dropcap]O[/dropcap]piekowanie się sobą to umiejętność rozróżniania tego co nam służy od tego co nam szkodzi, rozpoznawania i unikania sytuacji nawykowego nadużywania siebie, a także nawykowej bezradności i nadmiernego asekruanctwa.[/toggle]

[divider]

Prowadzący

Wszystkie warsztaty 8xO prowadzą doświadczeni trenerzy Instytutu Psychoimmunologii, nad którymi czuwa Wojciech Eichelberger. Najbliższe poprowadzi:

[toggle title=”Agata Głowacka” state=”close” ]Agata GłowackaFizjoterapeutka – abstolwentka AWF w Krakowie. Członek-założyciel Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii. Ukończyła kurs instruktorski terapii tańcem American Dance Therapy Association oraz roczne szkolenie prowadzone przez dr D. Kapperta, założyciela Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. Ma za sobą także kurs Metody Feldenkraisa, warsztaty Body Awareness, Rio Abierto, Continuum Movement oraz Terapii Tańcem w konwencji terapii Gestalt. Od ponad 15 lat wykorzystuje ruch i formy ekspresji jako narzędzia służące integrowaniu ciała i psychiki. Pracuje również z kobietami w ciąży nad redukcją stresu okołoporodowego.[/toggle]

[toggle title=”Bronisław Świątkowski” state=”close” ]Bronisław ŚwiątkowskiTrener, menedżer, ekspert w zakresie ergonomii produktu i ergonomii pracy, instruktor Qigong (techniki relaksacyjno-energetyczne). Praktykuje i naucza metod doskonalenia ciała, oddechu i umysłu. Wykorzystuje współczesne i tradycyjne systemy ćwiczeń służące osiągnięciu równowagi, zdrowia i odporności psychofizycznej oraz radzeniu sobie ze stresem, przeciążeniem i trudno kontrolowanymi emocjami. Pracownik naukowo-dydaktyczny Politechniki Warszawskiej, wykładowca w Akademii Sztuk Pięknych, absolwent Podyplomowego Studium Zarządzania Wiedzą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.[/toggle]

[divider]

Opinie Uczestników

[starlist]

 • Rzadko spotykany wysoki stosunek jakości warsztatów do ceny warsztatów.
 • Możliwość zadawania pytań i rzetelnych odpowiedzi, praktyczne wskazówki.
 • Bardzo ciekawe aktywności związane z ciałem, duża wiedza i doświadczenie prowadzących,  powoływanie się na badania, książki, wiedzę.
 • Bardzo dobra atmosfera, nie-komercyjność.
 • Bardzo sprzyjająca atmosfera pracy.
 • Kompetentni prowadzący przekazujący wiedzę w przystępny sposób.
 • Wspaniali prowadzący, bardzo przydatna i wiele uświadamiająca wiedza służąca poprawie funkcjonowania.
 • Fachowa wiedza prowadzących, praktyczne ćwiczenia
 • Duża dawka wartościowych informacji.
 • Świetne osoby prowadzące.
 • Świetne podejście instruktorów, ich optymizm i wiedza.
 • Bardzo dobry kontakt trenera z uczestnikami; praktyczne ćwiczenia oddechowe i ruchowe.
 • Bardzo ciekawe doświadczenie otwierające nowe możliwości, zajęcia zwracają uwagę na oczywiste aspekty, które pozostają przez nas niedocenione i niewykorzystane.
 • Szkolenie bardzo pomogło mi uświadomić mój potencjał oraz dostarczyło wskazówek i narzędzi do rozwoju w zakresie uważności, opiekowanie się sobą, odreagowanie i odpoczynek, wiele praktycznych ćwiczeń, do zastosowania w warunkach domowych.
 • Bardzo bezpieczna atmosfera, kompetentna prowadząca, imponująca wiedzą i przykuwający uwagę sposób komunikacji.

[/starlist]
[divider]

Wersja online

Decydując się na Pakiet Plus, otrzymasz dostęp do Warsztatów 8xO w wersji onlie, prowadzonych przez Wojciecha Eichelbergera. Na platformie udostępniane są materiały warsztatowe i praktyczne ćwiczenia. Zdobędziesz również możliwość powrócenia w dowolnym momencie do uporządkowanej wiedzy przekazywanej podczas warsztatów. To wyjątkowo dobry sposób, aby pogłębić wiedzę zdobytą na warsztatach oraz regularnie ćwiczyć nowe umiejętności.

[divider]

Wersja dla firm

[one_half]Warsztaty 8xO są dostępne również w wersji in-company – dla firm, które inwestują w podnoszenie kompetencji osobistych pracowników.

Jeśli chcesz, by Twój zespół poznał techniki zarządzania energią własną i dzięki temu osiągał ponadprzeciętne wyniki, skontaktuj się z nami już dziś. Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy.

Prześlij zapytanie poprzez formularz po prawej stronie, a skontaktuje się z Tobą nasz menedżer do spraw projektów zamkniętych.

[/one_half]
[one_half_last][contact-form-7 404 "Not Found"][/one_half_last]

[divider]

Pakiet Plus

Wersja podstawowa obejmuje tylko uczestnictwo w warsztatach.

IconsWybierz wersję Plus, a otrzymasz:

[checklist]

 • Udział w Warsztatach 8xO
 • Swój egzemplarz vademecum Warsztatów 8xO
 • Certyfikat potwierdzający udział w warsztatach
 • Możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertem – 1 spotkanie
 • Dostęp do programu 8xO w wersji online przez 12 tygodni po zakończeniu szkolenia

[/checklist]
[divider]

Zgłoś się już dziś

Data: 26-27.01.2019r.
Godziny: 9.00 – 17.00

Miejsce: Siedziba IPSI, Sułkowskiego 9, Warszawa

Informacje: warsztaty@ipsi.pl

[contact-form-7 404 "Not Found"]