Jeszcze chwila...

Antydepresja: albo ekspresja albo depresja

antydperMasz już dość?

Wszystkiego. Zapadasz się w sobie. Nic Ci się nie chce. Pracować, działać, sprzątać, kontaktować ze światem i ludźmi. Znasz to? Co się stało z Twoją radością życia? Czy nie jest za późno?

Stres i trudne przeżycia nie znikają, kiedy się kończą. Krążą we krwi jeszcze długo, nie dają spać, zamęczają. To prosta droga do załamania. Droga, po której coraz częściej kroczymy, nawet o tym nie wiedząc. Jak z niej zejść? Albo ekspresja albo depresja.

[divider]

Weź udział w Antydepresji, zanim dopadnie Cię depresja

Antydepresja to warsztaty, dzięki którym:

[checklist]

 • Poznasz techniki mindfulness
 • Nauczysz się rozładowywać emocje
 • Rozpoczniesz proces autoterapeutyczny
 • Dowiesz się, jak przeciwdziałać depresji
 • Nauczysz się radzić sobie z trudnymi sytuacjami

[/checklist]

[button color=”green” size=”medium” link=”https://ipsi.pl/antydepresja/#kontakt” ]Zgłoś udział[/button]

[divider]

Dla osób chcących uniknąć depresji

Program pomoże Ci szczególnie, jeśli:

[starlist]

 • Czujesz się wypalony lub dostrzegasz pierwsze symptomy wypalenia albo widzisz takie zagrożenie
 • Przeszedłeś epizod depresyjnym (jesteś w fazie remisji)
 • Jesteś zainteresowany wypracowaniem zdrowych nawyków chroniących przed stanami depresyjnymi
 • Masz trudności ze zdrowym wyrażaniem negatywnych emocji

[/starlist]

[divider]

Wojciech Eichelberger

fot. Łukasz Król

[dropcap]A[/dropcap]ntydepresja to sposób na uniknięcie jednej z najważniejszych dzisiaj chorób cywilizacyjnych, która zaczyna się niepostrzeżenie i paraliżuje codzienność. Mam nadzieję, że dzięki specjalnym spotkaniom każdy z Uczestników będzie potrafił na codzień znaleźć oparcie w sobie i radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Zapraszam do zapoznania się z programem oraz [highlight]zapisania się na warsztaty.[/highlight]

Wojciech Eichelberger

[divider]

Program

Wszystkie warsztaty Instytutu Psychoimmunologii są konsultowane i zatwierdzane przez radę programową, aby oferować w pełni bezpieczne i praktyczne rozwiązania merytoryczne.

[toggle title=”Antydepresja” state=”close” ]

Terapeuci z dwóch różnych szkół zintegrują swoje wysiłki i doświadczenia, aby przeprowadzić grupę przez cykl doświadczeń podwyższających świadomość oddechu, ciała, emocji i myśli – tak, aby poprzez Obecność, Świadkowanie, Obserwowanie transformować trudne w łatwe,  a ciężkie i bolesne w lekkie i radosne.

Każdy z nas (niezależnie od płci) ma w sobie kobietę i mężczyznę. Jak połączenie się z ich energią może pomóc chronić nas przed depresją?

Kobieta – akceptuje, przyjmuje, pozwala, aby „narodziło” się w nas to co chce się narodzić, choć często stłumione i ukryte. Kobieta umożliwia ekspresję emocji, ujawnienie traum, odreagowanie tego wszystkiego co w nas zalega. Uczy zaufania sobie, podążania za intuicją, nieoceniania, podążania za tym czymś prawdziwym, co często jeszcze nie ujawnione.

Mężczyzna – zapewnia bezpieczeństwo. Pozwala wypracować zdrowe nawyki, rozwinąć konkretne umiejętności (np. decentracji, koncentracji, stawiania granic). To często „nudne rzeczy”, które przydają się kiedy „świat zaczyna się walić”. W czasie kryzysu, kiedy czujemy, że życie zaczyna nas przytłaczać zbyt późno jest na naukę nowego sposobu działania. W kryzysie korzystamy z tych zasobów, które już mamy. Na warsztacie będziesz miał/a sposobność wypracować i zautomatyzować nowe zachowania, które zwiększą twoją strefę komfortu w różnych trudnych sytuacjach życiowych i stanach emocjonalnych.

[/toggle]

[divider]

Prowadzący

Aby zapewnić najwyższą możliwą jakość merytoryki szkoleń realizowanych przez Instytutu Psychoimmunologii, nad wszystkimi czuwa osobiście Wojciech Eichelberger.

[toggle title=”Izabela Dominko” state=”close” ]Izabela DominkoCertyfikowany psychoterapeuta tańcem i ruchem, doktor nauk humanistycznych, trener i coach, członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Współtwórczyni idei Freedance w Polsce, absolwentka Polskiego Instytutu DMT. Pracuje z dorosłymi w procesach coachingowych, w wyniku których powstają indywidualne praktyki ruchowe oparte w dużej mierze na bioenergetyce Lowena. Prowadzi otwartą grupę ruchu autentycznego w OVO SANTE, terapię rodzinną i indywidualną w IPSI. Swoją pracę superwizuje u Corinny Brown – Superwizora ADTA (American Dance Movement Association).[/toggle]

[toggle title=”Tomasz Zalas” state=”close” ]
tzalasTrener, psycholog, coach. Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Collegium Civitas. Stypendysta Rochester Zen Center oraz Windhorse Zen Community w USA. Ukończył kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Specjalizuje się w profilaktyce antystresowej, treningach uważności oraz ich wpływem na skuteczne i etyczne przywództwo. Pracował jako specjalista w działach doradztwa i audytu, m.in. w PriceWaterhouseCoopers i w grupie MCI Managment. Uwielbia czytać, biegać i chodzić po górach.[/toggle]
[divider]

Wersja dla firm

[one_half]Warsztaty Antydepresja: albo ekspresja albo depresja są dostępne również w wersji in-company – dla firm, które inwestują w podnoszenie kompetencji osobistych pracowników.

Jeśli chcesz, by Twój zespół poznał techniki budowania pewności siebie i dzięki temu osiągał ponadprzeciętne wyniki, skontaktuj się z nami już dziś. Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy.

Prześlij zapytanie poprzez formularz po prawej stronie, a skontaktuje się z Tobą nasz menedżer do spraw projektów zamkniętych.[/one_half]
[one_half_last][contact-form-7 404 "Not Found"][/one_half_last]
[divider]

Pakiet Plus

Wersja podstawowa obejmuje tylko uczestnictwo w warsztatach.

IconsWybierz wersję Plus, a otrzymasz:

[checklist]

 • Udział w warsztatach Antydepresja
 • Swój egzemplarz vademecum warsztatów Antydepresja
 • Certyfikat potwierdzający udział w warsztatach
 • Możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertem – 1 spotkanie

[/checklist][divider]

Zgłoś się już dziś

Data: Termin warsztatu będzie znany wkrótce.
Godziny: 09:00-17:00
Miejsce: Siedziba IPSI, Sułkowskiego 9, Warszawa
Informacje: warsztaty@ipsi.pl

[contact-form-7 404 "Not Found"]