Jeszcze chwila...

Wariat na wolności – autobiografia Wojciecha Eichelbergera

Już jest – długo wyczekiwana autobiografia Wojciecha Eichelbergera! Szczera opowieść jednego z najbardziej znanych polskich psychoterapeutów o swojej drodze – ze wszystkimi błędami i sukcesami, która z pewnością dla wielu osób będzie stanowiła inspirację do nowego, świeżego spojrzenia na własne życie.

Oto, co sam autor pisze o powstawaniu książki:

Długo – bo tylko w wolnych chwilach – rodziłem tę opowieść o moim życiu przy okazji odkrywając w nim nieznane mi dotąd wzory, zasady i sensy. Trudno było czasami. Ale teraz nadszedł moment trudny naprawdę, gdy przychodzi podzielić się tym wszystkim z Wami: z tymi, którzy mnie znają i z tymi, którzy mnie nie znają, z tymi, którzy zechcą zrozumieć i z tymi, którzy zechcą tylko oceniać.

Ale nie będę ani bronił mojego życia ani się z niego tłumaczył. Ze wszystkimi wzlotami i upadkami moje życie z pewnością jest takie jakie być powinno, na jakie zasłużyłem, więc staram się nadal jak najwięcej się z niego nauczyć. Napisałem tę książkę, bo kilka osób, którym ufam przekonało mnie, że inni mogą mieć z tego jakąś korzyść. Ufam, że tak będzie.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak: https://www.znak.com.pl/ksiazka/wariat-na-wolnosci-autobiografia-wojciech-eichelberger-146951