Jeszcze chwila...

Mindfulness i shinrin-yoku w Puszczy Białowieskiej

Motto:

Przemęczenie  jest jednym z najbardziej dokuczliwych stanów, jakich współcześnie doświadczamy.

 

Wiele obaw i kłopotliwych nastrojów rodzi się z tak zwanego „zwykłego zmęczenia”. Lecz to zmęczenie nie jest „zwykłe” – ono często zabarwia większość naszego życia. To będzie weekend prawdziwego odpoczynku. Nauczymy się unikalnych sposobów regeneracji przy pomocy metody mindfulness i ciekawych technik oddechowych. Będą specjalne zajęcia w przyrodzie shinrin-yoku, czyli kąpiele leśne. To uważne doznanie dzikiej natury – w czasie nocnej,  wrześniowej pełni księżyca, w samym środku rykowiska jeleni, da nam  zdrowy dystans od codziennej gonitwy.

Znajdziemy odprężenie dla ciała oraz wyciszymy umysł.  Ta cenne chwile spowodują, że wrócimy do domu z energią, która pozwoli na podjęcie działań na nowo, z nowymi pomysłami i pogodniejszym spojrzeniem na rzeczywistość.

Nie będziemy już musieli kompulsywnie wpadać w  „stres, przemęczenie i poczucie nadużycia”. Nawet w trudnych życiowych sztormach, możemy mieć dającą oddech przystań, w której skutecznie się odświeżymy i poczujemy dobrze. Istnieje cała sztuka uzyskiwania spokojnego umysłu i stabilnej energii – możemy ją poznać. Kultywując tę sztukę, stajemy się artystami życia.

To jest naprawdę do zrobienia!

Gdy umysł staje się spokojniejszy, towarzyszy nam:

► Emocjonalna stabilność

► Pewność siebie i odwaga

► Elastyczność

► Zmysłowość

► Wolność od osądzania siebie

► Zdolność do wyciszania zamętu w umyśle

 

Aby poczuć się lepiej – wystarczy przyjechać do Puszczy Białowieskiej. Cały zaproponowany Państwu weekend jest niekonwencjonalnym, głębokim spa. A potem, już z nowymi umiejętnościami i zasobami, możemy bardziej na luzie i twórczo podejść do spraw i zadań. I częściej się uśmiechać!

 

Zapraszamy na weekend w Białowieży, w drewnianym dworze Wejmutka http://www.wejmutka.pl

 

Każdy uczestnik otrzyma na pendrive materiały audio i teksty związane z warsztatem „Mindfulness i shinrin-yoku…”

 

Warsztat trwa od piątku 13.09. od kolacji o godz. 18:00 do niedzieli 15.09.2019 r. do obiadu o godz. 13:00. Planujemy menu wegańskie. Prosimy o zabranie ze sobą własnych karimat do pracy na sali i w przyrodzie. Przyda się śpiwór i odpowiednie  ubranie i obuwie na ewentualny deszcz. Resztę sprzętu zapewniają organizatorzy.

 

Prowadzący kurs:

Zenon Kruczyński

https://ipsi.pl/zespol/

W razie pytań proszę o kontakt: kruczynskizenon@gmail.com

Koszt UDZIAŁU W WARSZTACIE:  890 ZŁ BRUTTO PLUS KOSZT DOJAZDU
I ZAKWATEROWANIA (PŁATNE NA MIEJSCU GOTÓWKĄ) W ZALEŻNOŚCI OD PREFERENCJI /POK. 1-OS.-210 ZŁ  LUB 2-OS.- 160 ZŁ/

Zgłoszenia: https://ipsi.pl/mindfulness-i-shinrin-yoku-w-puszczy-bialowieskiej/